Як боротися з жирним волоссям?

Жирне волосся приносять чимало неприємностей і незручностей їх власницям. Відновити нормальну роботу сальних залоз можна і навіть потрібно. Перед вами кілька нехитрих рекомендацій по боротьбі з жирністю волосся.

Якщо у вас жирне волосся, то перш за все слід їх правильно мити. Дану дію необхідно проводити досить-таки часто – у міру забруднення. Ні в якому разі не залишайте їх брудними на кілька днів.  

Також боротися з жирністю волосся можна за допомогою використання спеціальних засобів, які уповільнюють роботу сальних залоз. Якщо вам не допомагають дані засоби, то не буде зайвим звернутися до дерматолога. Він призначить вам препарати, що сприяють регуляції саловиділення шкіри. На щастя, йти до лікаря потрібно тільки в крайніх випадках.  

Для нормалізації роботи сальних залоз можна використовувати лікувальні шампуні, зроблені на основі дьогтю, а також морських водоростей і таких трав, як білокопитник, шавлія, розмарин, кропива і ромашка. Дані засоби не тільки допоможуть налагодити саловиділення шкіри, але і заспокоять її.  

Справитися з жирністю волосся непогано допомагають такі косметичні процедури, як біозавивка та фарбування. В даному випадку найголовніше – не перестаратися, так як і перша, і друга процедури не дуже добре позначаються на здоров’ї шкіри – вони її пересушують.  

Корисно робити для жирного волосся маску з кислого молока або кефіру. Одне з даних речовин слід наносити на волосся і тримати протягом 15-20 хвилин, загорнувши пасма рушником. Після закінчення часу видаліть маску з ваших локонів і ретельно промийте їх за допомогою шампуню. Після миття сполосніть волосся трохи підкисленою водою. Якщо робити всі вищеперелічені процедури регулярно, то ви досить швидко нормалізуете роботу сальних залоз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: