Як бути щасливим?

Бути щасливим у житті дуже важливо тому, що від цього залежить не тільки Ваше відчуття перебігу часу, але якість самого життя, а також життя Ваших близьких. Ось кілька аспектів, на які слід звернути увагу, для того щоб бути щасливим.

“ХОРОШЕ трапляється з тими, ХТО ЦЬОГО ЧЕКАЄ “

У нашому житті все базується на миттєвій винагороді. Всі хочуть мати все і зараз, але не хочуть докладати зусиль або витрачати час. Наберіться терпіння і чекайте, коли відбудеться бажана подія, замість того щоб намагатися форсувати події.

“ЛЮДИ входить у наше життя НА ГОДИНУ, РІК, АБО НАЗАВЖДИ”

Подивіться на ваших друзів, нинішніх або колишніх. Зверніть увагу на тих, у яких ви чогось навчилися, запитавши поради або спостерігаючи їх спосіб життя (успіхи і помилки) і потім використовуючи їх досвід у Вашому власному життя.

“ЯКЩО ВИ НЕ МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ ЛЮДЕЙ НАВКОЛО ВАС, змініть оточення”

Уникайте негативно налаштованих людей або людей, яких Ви не можете змінити. Змініть своє оточення, спілкуйтеся з більш впевненими і прихильними людьми.


“НІЧОГО НЕ очікувалося, і вийшло несподівано ЩОСЬ, ВИ БУДЕТЕ ДУЖЕ РАДІ”

Якщо Ви будете очікувати чогось конкретного і нічого не отримаєте, то Ви будете дуже розчаровані. Але якщо Ви нічого не очікуєте і отримуєте дещо, це набагато приємніше.

“Визначте І ПРИЙМІТЬ СВОЇ ПОМИЛКИ”

Визнайте, що Ви теж робите помилки і можете теж бути неправі в ситуації в якій перебуваєте. І пам’ятайте, що у Вас є право іноді програвати!

“СПОЧАТКУ ПОЛЮБІТЬ СЕБЕ”

Якщо Ви будете піклуватися про себе (любити себе), то люди побачать це і будуть сприймати Вас по-іншому. Це допомагає в будь-яких відносинах (з партнером, рідними, друзями, співробітниками, і т.п.), тому що таким чином інша людина бачить, як потрібно ставитися до Вас. Вас будуть більше поважати, і хороші дружні відносини, любов стають більш врівноваженими, зменшується суперництво, тому що обидві людини поважають один одного.

“ВЧІТЬСЯ БАЧИТИ ХОРОШЕ”

“ПОЧНІТЬ З МАЛЕНЬКИХ ЦІЛЕЙ”

Буває легше продумувати і працювати над метою, коли Ви дивитеся на неї в частинах, а не в цілому. Я колись почув цікаву ідею про те, що, якщо Ви дасте дитині цілий бутерброд, він швидше за все не з’їсть його, але якщо ви запропонуєте йому той же бутерброд, але по частинах, цілком імовірно, що він його подужає, так як з точки зору психології, це не так пригнічує.

“ІНОДІ ВИ ПОВИННІ ВПАСТИ, ЩОБ ПІДНЯТИСЯ”

Іноді такі речі як, скажімо, втрата роботи, здаються катастрофою. Але, в кінцевому результаті, це може бути на краще. Можливо, ваша нова робота буде набагато перспективніше колишньої.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: