Як чистити печериці?

Печериці одні із самих популярних грибів у світі, які вживають в їжу. І пов’язано це з тим що печериці вирощюють не природно шляхом, вони не ростуть в природі. Печериці найбезпечніші гриби відомі науки, цьому їх вживають навіть в сирому вигляді.Печериці використовуються для приготування різноманітних страв, їх смажать,парять, маринують, готують з них соуси.
 
З вищезказаного випливає, що багато людей дуже часто використовують печериці в приготуванні тих чи інших страв. Не буду говорити про професіональних кухарів, але більшість з тих, хто готує дані гриби не знає толком, як правильно їх почистити, і що можна їсти, а що потрібно викинути.
 

Перше що потрібно зробити це промити гриби, не варто замочувати,просто добре промийте, і просушіть на рушник. Чому не можна замочувати гриби,тому що вони втрачають свій смак і становляться водянистими.

 
Далі нам потрібно зрізати засохлі краю ніжки і очистити капелюшок гриба від плівки. Краї на ніжках потрібно обрізати для того, що вони будуть не смачними, і погано приготуються, а плівку зрізаємо оскільки, вона збирає в себе бруд і пил. Плівку з ніжки гриба можна не знімати вона цілком безпечна і їстівна. Знімають її зазвичай для естетичного комфорту.
 
Підемо далі, під капелюшком у печериці знаходитися коричневі пластиночки. Видаляти їх не варто, вони і дають грибам аромату і грибного смаку. По великому рахунку в печерицях немає нічого такого що б могло загрожувати Вашому здоров’ю, так що все терпимо і все залежить від Вашої уяви і фантазії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: