Безсумнівно, якщо ви шукаєте як чистити замшу, то підсвідомо намагаєтеся уникнути ситуації,в якій ваше, така зараз красиве,нове, замшеве взуття раптом починає блищати. Зробити це абсолютно нескладно, якщо запам’ятати всього лише пару порад з догляду за таким взуттям і періодично їх виконувати.
 
Головне в такій справі – постійність. Наші перші поради будуть для тих, чиє взуття потрібно вже терміново рятувати оскільки на люди в ній показуватися не представляється можливим. Отже виберіть той метод термінової реанімації, який більше подобатися Вам.
 
Відмінний вигляд можна повернути, приготувавши спеціальну суміш теплого молока і соди. Пропорції – 1 чайна ложка соди на склянку молока. Потім цим розчином протерти, дати підсохнути і підняти ворс щіткою.
 
Другий варіант складніше, але як завжди-ефективніше. Змішайте 1/4склянки нашатирного спирту і 1/2 склянки води. Протріть ватним тампоном змоченим в ній залисніли місця і обмийте чистою водою.
 
Третій варіант найвишуканіший – освіжити взуття за допомогою найтоншого наждачного паперу (№ 0). Тут уже все залежить від вашого почуття прекрасного, тому краще попередньо спробувати на чомусь не потрібному.
 
Тепер увага – найпростіший спосіб підтримувати замшеве взуття в належному стані дуже і дуже довго. Здогадалися?Так, за замшевою взуттям потрібно правильно доглядати щоразу повернувшись з вулиці. Вам доведеться знайти чайник, старий і у якого є хороший носик. Потримайте взуття кілька хвилин над парою, а потім почистіть спеціальною щіткою для замші.
 
У випадку дуже сильного забрудненості замшу чистять мильною водою з додаванням кількох крапель нашатирного спирту. І обов’язково, після чищення – обробити водовідштовхувальним препаратом .Їх до речі в наші дні дуже багато і вибір правильного засобу може навіть почати іноді дратувати. Тому знайти те,що дійсно підійде напевно, і при цьому не переплативши за вигадані для маркетингу неіснуючі переваги, можна, якщо звернути увагу на засоби для взуття від виробників з невеликим асортиментом. У них насправді склад абсолютно той же що і в іменитих, але коштують вони часто набагато дешевше.
 
Ще кілька корисний порад:
 
Жирові плями видаляють змочивши бензином або за допомогою тальку, який потім очищають дротяною щіткою.
 
Від вогкості часто на замшевого взуття з’являються потворні білясті плями, позбутися яких практично неможливо, тому ніколи не взувайте замшеве взуттям в сиру погоду.
 
Промокле взуття перед сушінням варто набити газетним папером і почистити щіткою.
 
Замшеве взуття завжди виглядає гідно. Носити його– дуже велике задоволення. Продовжіть собі таку насолоду користуючись нашими порадами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.