Як дерева впливають на здоров’я людини?

Дерево з давніх часів було одним з головних символів життєвої енергії. Листяне дерево щороку міняє свою листя – символ оновлення життя. А вічнозелене дерево символізує безсмертя. Існує повір’я, що дерева мають певної енергією і можуть впливати на людину. Хтось вірить у це, хтось ні…
 
Якою ж енергією володіє кожне дерево?
 
Усі дерева за цією ознакою умовно ділять на дерева-донори і вампіри.
 
Деревья-донори підживлюють позитивною енергією, дають сили і бадьорість, що просто необхідно при різних захворюваннях (застудах, артритах, ревматизмі, розладах ШКТ). Перш ніж вибрати собі потрібного «донора», ви повинні знати про цілющі властивості різних дерев. Вважається, що у дерева-донора, які володіють потужною енергією, на близькій відстані не буває дерев-сусідів (радіус приблизно від 6 до 10 метрів).
 

  • Каштан відмінно зніме нервову напругу і допоможе в боротьбі з безсонням.
  • Липа дає пристойний заряд бодрості.
  • Сосна і ялина мають заспокійливу дію на психіку людини, нормалізують обмін речовин. Подихавши повітрям соснового бору, ви можете забути про кашель і нежить.
  • Береза відмінно іонізує повітря. Вона не тільки чудово генерує енергію, але й концентрує силу і увагу. Позбавляє жінок від багатьох захворювань.
  • Дуб прекрасно стимулює кровообіг, знімає стресс.

 
Сосна, береза, яблуня, кедр, клен, дуб, липа – дерева-донори, які благотворно впливають на здоров’я людини, обдаровуючи його своєї енергіей.

Як спілкуватися з живими деревами в лісі?
 
Якщо ви підходите до дерева-донора, ставтесь до нього обов’язково особою і ввічливо попросіть дати вам сил. Подумки уявіть, як в вас входять потоки енергії, що наповнюють ваше тіло здоров’ям. Після кожного спілкування з деревом не забудьте від чистого серця подякувати йому за допомогу.
 
Дерева-вампіри, навпаки, забирають негативну енергію. Така відкачка енергії за допомогою дерев вам може стати в нагоді при неврозах, головних болях, гіперфункції щитовидної залози, остеохондрозі, запаленнях і травмах. До дерев-вампірів відносяться вільха, черемха, осика, верба, тополь.
 
Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно почистити себе від негативу, а також позбутися від хвороб, і якщо ви вирішили звернутися до дерева-вампіра, запам’ятайте наступні способи зробити це:
 
Спосіб №1. Покладіть спочатку праву руку на область сонячного сплетіння, а ліву руку покладіть тильною стороною на поперек, а долонею тієї ж лівої руки ви повинні притулитися до стовбура дерева. Розслабтеся. Попросіть дерево допомогти вам і очистити вашу енергію. Для оздоровчого сеансу вистачить кількох хвилин.
 
Спосіб №2. Притисніться до стовбура дерева спиною, обхопіть стовбур руками. Розслабтеся, а інше робіть, як у першому способі.
 
Після будь-якого спілкування з деревом подякуйте йому. Проявляйте щирість, ввічливість, повагу і подяку, як до живої істоти. Тільки в цьому випадку результат від вашого контакту з ним буде максимальним.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: