Як дізнатися IP комп’ютера?

Кожне пристрій, приєднаний до мережі Інтернет, має свою IP-адресу або індивідуальний номер. Всі пересування по мережі можна відстежити,використовуючи цю адресу. Якщо виникла необхідність дізнатися IP свого комп’ютера, то можна скористатися кількома доступними способами.

 
Простіше зі статичним адресою або постійним, який провайдер присвоює комп’ютера користувача. Динамічний IP змінюється при кожному під’єднанні до глобальної мережі. Його зміни не носять хаотичного характеру, він змінюється в межах певного діапазону, який можна з’ясувати в техпідтримці провайдера або, відзначаючи IP при кожному підключенні до Інтернету.

Один із способів визначення IP-адреси за допомогою командного рядка. Вся операція при цьому займає декілька секунд. Для операційних систем Windows NT, 2000, XP послідовно виконуються операції «Пуск» »,« Виконати», у рядку набрати cmd, в розпочатому чорному вікні виконати команду ipconfig іEnter, на екрані з’явиться потрібна інформація. Для Windows 95, 98, ME в рядку набирають winipcfg і Enter.
 
Другий спосіб також нескладний і доступний навіть недосвідченим користувачам комп’ютера. Для Windows XP це всього декілька дій: «Пуск», «Панель управління», далі «Мережеві підключення», «Підключення до Інтернету» і вкладка«Відомості». Користувачі оглядача MyIE можуть знайти адресу в рядку стану.
 
Найпростіший спосіб – це скористатися однією з безкоштовних послуг в Інтернеті. Є десятки сайтів, які не тільки дізнаються IP комп’ютера, а й дають інформацію, про версії, встановленої операційної системи,про інтернет-браузери, про географічне положення, про провайдера.
 
Перераховані способи є не єдиними і для багатьох просунутих користувачів існують ще кілька варіантів, щоб дізнатися не тільки свій, а й чужий IP-адресу, за якою можна дізнатися значно більше інформації про власника комп’ютера.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: