Як доглядати за грошовим деревом?

Грошове дерево.
 
Пам’ятайте, у казці про Буратіно, головний герой разом з котом Базиліо та лисицею Алісою шукали грошове дерево? Звичайно, в реальності такого не буває, як не крути. Однак зараз можна своїми руками зробити грошове дерево, підвісивши на нього монетки, але воно не буде живим. Тому дуже багато символічно назвали грошовою квіткою рослина товстянку.
 
Цікаво, що полюбили грошове дерево саме в нас, та й називають його саме так тільки на нашій Батьківщині. Кажуть, що якщо завести ця рослина в будинку, поливати грошове дерево і добре за ним доглядати, то воно принесе вам не тільки прибуток, але і удачу в житті! Крім цього, товстянці приписують ще й удачу в любові, щастя.
 
З якоїсь невідомої причини, товстянку називають деревом мавп, можливо, тому що всі починають купувати цю рослина через назву «грошове дерево», повторюючись як мавпочки.
 
Насправді ж товстянка, грошове дерево і т.п., це рослина Крассула (Crassula). Іноді, дуже рідко, товстянка цвіте. Рідними місцями проживання грошового дерева є Африка, точніше південь і захід континенту, Мадагаскар і південна Аравія. Дерево відмінно розростається і в кімнатних умовах при належному догляді цілком може досягти 2 метрів висоти.

Як правильно доглядати за грошовим деревом.
 
Щоб дерево щодня радувало ваше око, необхідно знати, як доглядати за грошовим деревом. В принципі, тут немає особливих складнощів. В принципі, з цієї причини багато квітникарів мають вдома кілька таких рослин різних видів. Вони невибагливі у догляді і легко розростаються, не гинуть при різному, але гідному догляді. Якщо ви хочете виростити дерево і при цьому залучити багатство, то варто виростити дерево із взятого або купленого відростка (або листок). Грунт (для кактусів, наприклад) заздалегідь підготуйте, підсушіть її 2-3 години і укоренити відросток в грунт або просто опустіть відросток у воду і дочекайтеся, коли він дасть корінці. Як тільки деревце підросте, його варто пересадити, щоб воно могло рости далі. Робиться це навесні, горщик повинен бути глибоким і просторим, при цьому міцним, тому що коріння товстянки сильні і можуть не витримати самостійної підтримки дерева. Полив грошове дерево необхідний рясно лише влітку, та й то після того, як грунт підсохне, вийде у вас приблизно 1-2 рази на тиждень. Але пам’ятайте, що як тільки ріст дерева зупиниться, полив скорочується до 1 разу на 2 місяці!
 
Пам’ятайте, що поливати рослину можна тільки водою кімнатної температури, але не холодною і не гарячою! А ось підгодівля грунту для грошового дерева необхідна, для чого можете так само використовувати добрива для кактусів.
 
Ось що ще важливо крім поливу грошового дерева:
 
Листя дерева, схожі на монетки, потрібно регулярно протирати від пилу 
 
Частіше провітрюйте приміщення, де знаходиться рослина, тому, що їй необхідне свіже повітря
 
Помістіть рослину на сонячну сторону, але не ставте під прямі сонячні промені
 
Взимку рослині необхідна прохолода і рідкий полив, а влітку – свіже повітря і тепло
 
Видаляйте погані листя та гілки
 
Для безпеки дерева, прив’яжіть його до палички, акуратно вставлену в грунт (щоб не постраждала коренева система квітки ). Це можна зробити так, що дерево буде виглядати ще більш цікавіше, наприклад, обв’яжіть красиво паличку і стовбур деревця червоною атласною стрічкою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: