Наші губи завжди потребують догляду, не залежно від пори року, але в зимовий період, вони найбільш схильні до впливу зовнішнього середовища. Губки завжди знаходяться на виду, вони не повинні виглядати потрісканими або обвітреними, адже такі губки не притягнуть до себе уваги.Обов’язково необхідно використовувати захисні бальзами, в зимовий період вони допомагають захистити ніжну структуру і тонку шкіру від обвітрювання, а в літній період – від дії сонячних променів, які благополучно висушують тонку поверхню, яка на наш погляд і виглядає потім потрісканої.

Бальзами зазвичай наносяться перед виходом на вулицю, але намагайтеся робити це завчасно, щоб бальзам встиг вбратися в шкіру губ. Крім бальзамів, губки потребують і додаткового догляду, наприклад як легкий масаж. Це допомагає додати приплив крові до губ.

Потрібно зробити маску для губ з меду, потримати кілька хвилин, після чого губки стануть ніжними і бархатистими. Так само дуже корисно використовувати касторову олія або оливкове, це допоможе дуже добре зволожити губи і наситити їх корисними речовинами. Дитячий крем так само благотворно впливає на шкіру губ. Деякі жінки використовують крем для повік, яка дуже схожа з шкірою губ, але таке задоволення дорожче, але в екстрених випадках можна вдатися і до нього.

Крім профілактичних заходів не потрібно забувати, як правильно наносити макіяж, використовуючи косметику. Грамотна добірка не тільки помади, а й макіяжу в цілому за типом обличчя і кольором очей приховає недоліки і підкреслить приємні особливості в рисах обличчя кожної дівчини чи жінки.

Іноді ми можемо спостерігати в куточках губ хворобливі тріщини, це може означати нестачу вітамінів В2. Тому свого харчування необхідно додати овочі і фрукти, яйця, м’ясо, кисломолочні продукти. Такі продукти мають властивість не накопичується в організмі, тому вживати їх необхідно регулярно, щоб в організмі завжди були присутні вітаміни, які нам дуже необхідні. Наша краса залежить від правильного харчування. Чимало важливий фактор має і вода, яку ми вживаємо, вона повинна бути чистою і випивати за добу ми повинні близько 2-х літрів. Нанесення засобів різного макіяжу для особи також може негативно позначитися на молодості і здоров’я нашої шкіри, тому бажано не тільки доглядати за нею, а й знати, як правильно фарбувати губи, ніж змивати помаду і косметику.

Роблячи все різні маски для губ, краще вдатися до свіжим і натуральним косметичним засобам, навіть продукти, приготовлені в домашніх умовах, найбільш ефективніше діють, порівняно з дорогої косметикою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.