Як доглядати за кішкою?

Поява в будинку кошеняти – це такий же іспит, як і поява малюка. Тільки зазвичай, кошеня беруть до появи  малюка, щоб “потренуватися”. Але тренування ця може обернутися не дуже добре для самого кошеняти.

Харчування. Перше, що повинно бути в меню вашого вихованця це м’ясо, злаки і субпродукти. Кішок можна годувати кашами з м’ясом і овочами, молочними продуктами, яйцями, рибою. Не бажано годувати дешевими кормами, майже всі вони зроблені з відходів та сої.

Туалет. Привчити кошеня до туалету не складно, потрібно лише вчасно помітити, як вихованець шукає місце, шкребе лапою або принюхується. Посадіть вихованця в лоток і ласкаво, але наполегливо тримаєте там. Лоток повинен бути просторим, а доступ завжди вільним. Потрібно не забувати його регулярно мити. Можна використовувати наповнювач.

Прогулянки. У кішок в місті безліч небезпек, собаки, машини і т.п. Але свіже повітря обов’язково потрібне, тому найкращим варіантом будуть прогулянки з вихованцем в парку, у дворі, на дачі.

Хвороби. Сухість носа у кішки це не завжди ознака захворювання, якщо ваш вихованець активний, без проблем ходить в туалет і добре їсть, значить хвилюватися не варто. Обов’язково звертатися до ветеринара потрібно, коли у кішки: кров у сечі, блювота і пронос, облисіння і лисини, утруднене сечовипускання.

Догляд за шерстю. Кішок обов’язково потрібно вичісувати. Привчати до щітки вихованця краще поступово, намагаючись не робити кішці боляче. Якщо вона сильно линяє, то у неї можуть бути проблеми зі здоров’ям або авітаміноз. Бажано порадитися з ветеринаром, він призначить вітаміни або лікування. Мити кішок не обов’язково, тільки в разі, коли кішка надто брудна, або завелися паразити. Для купання потрібен спеціальний шампунь.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: