Як доглядати за кухонними ножами?

Одними з найбільш необхідних, затребуваних і незамінних кухонних інструментів безперечно є ножі – жодна господиня не впоратися з приготуванням їжі без хорошого і, головне, гострого кухонного ножа. Основними характеристиками ножів є їх призначення, зручність використання, ну і, звичайно ж, гострота їх заточки. Тому так важливо вибрати хороший кухонний ніж, а потім доглядати за ним таким чином, щоб він служив якомога довше,  а при необхідності правильно його заточувати.

Ну а нижче наведені деякі правила і вимоги до правильного догляду і зберіганню такого інструменту, як кухонний ніж.

Застосовувати кухонні ножі слід виключно за їх прямим призначенням, тобто для нарізки різних продуктів харчування (категорично не можна, приміром, відкривати за допомогою ножа консервні банки, рубати ножем кістки – для цього використовують кухонний топірець, ну і робити що-небудь тощо); різати потрібно тільки на м’яких поверхнях – дошках з дерева або пластику.

Ножі з дерев’яними ручками вкрай небажано мити в посудомийних машинах, а також просто залишати разом з іншим брудним посудом.

У разі, якщо лезо ножа потемніло, його можна буде очистити протираючи скибочкою лимона, лимонним соком або харчовою содою. Зберігати ножі необхідно в окремому від усіх інших кухонних інструментів, аксесуари і начиння.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: