Як доглядати за кузовом автомобіля?

Найдорожча частина автомобіля – це кузов, вартість його складає приблизно половину вартості автомобіля. Тому корисно зробити додатковий антикорозійний захист кузова в одному з автосалонів.

Більшість кузовів сучасних автомобілів роблять з досить тонкої листової сталі, днище 0,9 мм, решта 0,6-0,8 мм. І хоча сталь ретельно грунтується і фарбується на заводі, все ж при тривалій експлуатації автомобіля, особливо в несприятливих дорожніх умовах, відбувається пошкодження лакофарбового покриття та сталь починає іржавіти.

Цей процес йде особливо активно в місті з великою кількістю автомобілів. Дороги посипають реагентами від яких процес корозії посилюється. Намагайтеся регулярно мити кузов і обробляти його захисним воском.

Якщо терміново не вживати заходів, то кузов може проржавіти до дірок. Помітивши відколи фарби, необхідно це місце обробити антикором і покрити відповідним грунтом. Вибір автохімії зараз величезний. І в будь-якому автомагазині Вам допоможуть підібрати ці компоненти .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: