Як доглядати за лакованим взуттям?

Всупереч поширеній думці, лакова взуття не таке вже примхливе, якщо виконувати ряд правил.

Не носіть лаковані чоботи чи туфлі при критично низьких або високих температурах. Покриття втратить свою еластичність і потріскається. Оптимальний температурний діапазон від -5 до +20 градусів.

Взуттєва щітка – найлютіший ворог лаку. Мікро-подряпини, які вона залишає, дуже скоро приведуть до того, що улюблена пара втратить блиск і виглядатиме сильно поношеного. Кращий засіб для очищення лакової взуття від пилу – м’яка ганчірочка, злегка волога, якщо на взутті залишився бруд.

Для догляду за лаковим взуттям необхідні спеціальні засоби на основі ланоліну або масел, які є у всіх великих виробників. Вони допоможуть довго підтримувати покриття блискучим і еластичним.

Пам’ятайте, що волога всередині лакованого взуття затримується довше, тому ретельно просушуйте його, якщо потрапили під дощ, або спітніли ноги. В іншому випадку не уникнути неприємного запаху і деформації устілки.

Прибираючи лакове взуття на зберігання, упакуйте кожен туфель або чобіт в окремий тканинний мішок (або оберніть тканиною). Це допоможе уникнути подряпин, потертостей і пересихання взуття.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: