Всупереч поширеній думці, лакова взуття не таке вже примхливе, якщо виконувати ряд правил.

Не носіть лаковані чоботи чи туфлі при критично низьких або високих температурах. Покриття втратить свою еластичність і потріскається. Оптимальний температурний діапазон від -5 до +20 градусів.

Взуттєва щітка – найлютіший ворог лаку. Мікро-подряпини, які вона залишає, дуже скоро приведуть до того, що улюблена пара втратить блиск і виглядатиме сильно поношеного. Кращий засіб для очищення лакової взуття від пилу – м’яка ганчірочка, злегка волога, якщо на взутті залишився бруд.

Для догляду за лаковим взуттям необхідні спеціальні засоби на основі ланоліну або масел, які є у всіх великих виробників. Вони допоможуть довго підтримувати покриття блискучим і еластичним.

Пам’ятайте, що волога всередині лакованого взуття затримується довше, тому ретельно просушуйте його, якщо потрапили під дощ, або спітніли ноги. В іншому випадку не уникнути неприємного запаху і деформації устілки.

Прибираючи лакове взуття на зберігання, упакуйте кожен туфель або чобіт в окремий тканинний мішок (або оберніть тканиною). Це допоможе уникнути подряпин, потертостей і пересихання взуття.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.