Як доглядати за махровими рушниками?

Як доглядати за махровими рушниками, щоб вони залишалися м’якими і пухнастими. Якщо махровий рушник після прання став жорстким,то повернути м’якість можна, якщо після прання потримати півгодини його в розчині звичайної солі. На літр води береться чайна ложка солі. Відіжміть,струсніть і сушіть як зазвичай.

 
А ось гладити махрові рушники не рекомендується, так як тканина починає гірше вбирати воду.
 
Краще перед сушінням струснути віджати рушник кілька разів, щоб ворсинки гарненько розпрямилися.
 
Звичайно ж, варто прати темні і білі рушники окремо. Щоб відбілити білий рушник використовуйте кисневий відбілювач (без хлору). Так як від хлору структура тканини стає тоншою і поступово річ розповзається.
 
Не зловживайте кондиціонером, його не потрібно використовувати при кожному пранні, не додавайте занадто багато кондиціонера, велика кількість не зробить річ м’якше, а тільки погіршить здатність тканини вбирати вологу.
 
Користуйтеся для прання рушників кондиціонером для дитячої білизни.

Перед першим використанням рушник краще випрати.
 
При цьому змиються частинки текстильної фарби з дрібного ворсу, це нормальний процес, колір виробу залишиться колишнім. Нові махрові рушники не варто прати разом з іншими речами, так як частина дрібних ворсинок може осісти на інших речах.
 
Махровий рушник з велюровим ефектом періть при температурі 40 градусів, звичайні рушники періть при 60 градусів і виставляйте не більше 800 оборотів режиму пральної машинки.
 
Купуючи рушники, звертайте увагу на його склад (співвідношення синтетики і натурального сировини), від цього залежить вбираюча здатність тканини. Чим більше синтетики, тим гірше рушник буде вбирати вологу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: