Як доглядати за шкірою обличчя?

Кожна жінка прагне бути завжди вродливою, мати нормальну і здорову без жодних дефектів шкіру. Проте, така шкіра є далеко не у всіх. Як розпізнати її? Вона пружна, еластична, м’яка, має гарний рожевий колір. Нормальна шкіра добре переносить косметичні процедури,їй не страшні ні холод, ні спека. І якщо Ваша шкіра саме така, тоді Вам неабияк пощастило.
Багато людей вважає,що нормальна шкіра не потребує ретельного догляду. Достатньо лише умитися і нанести макіяж. Насправді за цим типом шкіри необхідно старанно наглядати. Інакше вона дуже швидко втратить свою красу і перетвориться на суху або чуттєву. Ви хочете знати,як треба доглядати за нормальною шкірою? Тоді прочитайте цю статтю.
Але давайте спочатку поговоримо про те, чого робити не слід при догляді за обличчям.
Дуже часто жінки в нашій країні користуються косметикою, яка їм зовсім не підходить. Наприклад, замість крему для жирної шкіри купують крем для сухої. Шановні красуні, ніколи не робіть цієї помилки. Неправильно підібрана косметика не приносить користі. Перед тим, як придбати який-небудь косметичний виріб, зверніть увагу на етикетку. На ній має бути вказана назва продукту,тип шкіри, вік( якщо це крем для обличчя), дата виготовлення, термін придатності, назва та адреса виробника. Стережіться підробок!
Не наносіть на обличчя велику кількість крему. Надмірне зволоження діє згубно на шкіру. Особливо, якщо використовувати крем низької якості.
Деякі дівчата,сильно втомившись, забувають умитися перед сном. Така недбалість може дорого коштувати. Справа у тому,що макіяж забруднює пори. І якщо увечері його не змити, то на обличчі почнуть розмножуватись бактерії, внаслідок чого з’являтимуся прищі і вугрі.

Як же потрібно наглядати за нормальним типом шкіри?
Перш за все Вам необхідно навчитися правильно вмиватися. «Хіба цьому треба навчатись?»- здивовано запитаєте Ви. Саме так. Як це не дивно, але далеко не всі знають, як правильно це робити. Умиватися потрібно двічі на день – вранці та ввечері за допомогою спеціальних м’яких емульсій або молочка. Воду для умивання використовуйте лише кип’ячену і теплу. Гаряча вода розширює судини, через що шкіра стає млявою, втрачає пружність. А холодна зневоднює шкіру.
Ніколи не витирайтесь грубо. Від цього з’являються ранні зморшки. Акуратно промокайте своє обличчя м’яким рушником.
Обов’язково користуйтеся тоніком. Інколи від представниць прекрасної статі можна почути: «Ну, навіщо цей тонік. На мій погляд він зовсім не потрібний». Такі міркування є хибними. Насправді тонік незамінна річ. Він знімає з поверхні шкіри мікрочастинки гелю чи іншого засобу,який залишився після водних процедур,закриває пори,тим самим, запобігаючи запальним процесам.
Використовуйте легкі креми,створенні на натуральній основі. Уникайте занадто жирних кремів. Вони заважать правильній роботі сальних залоз. І, звичайно, пам’ятайте про маски.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: