Як доглядати за шкірою обличчя?

Шкіра обличчя є найбільш незахищеною ділянкою поверхні нашого тіла і більш за все схильна шкідливому впливу навколишнього середовища (пил, вітер, ультрафіолетові промені). Для того, щоб обличчя довше залишалося молодим і красивим, необхідно ретельно доглядати за ним. У мінімальний комплекс по догляду входить: очищення, пілінг, тонізація, зволоження, живлення.Очищення шкіри обличчя проводять вранці і ввечері. Для цього використовують спеціальні очищаючі засоби, підходящі за типом. Це можуть бути пінки або гелі для вмивання, при виборі яких варто віддавати перевагу продукції перевірених виробників. Після очищення проводиться тонізація – для цього використовують різні тоніки, нанесення яких забезпечує збереження оптимального для даного типу шкіри вологи.

Наступний обов’язковий момент у догляді за шкірою – це зволоження. Сучасне зволоження шкіри – не тільки нанесення відповідного за типом шкіри зволожуючого крему, але і вживання достатньої кількості рідини всередину. Протягом доби кожна людина повинна випивати не менше півтора літрів рідини, але в цей обсяг може в деяких випадках (при патології нирок і серцево-судинної системи) включатися і рідина, що входить до складу перших і других страв, напоїв, свіжих овочів і фруктів.

Харчування необхідно шкірі для відновлення. Живильний крем наносять ввечері, після очищення і зволоження. Також для додаткового живлення шкіри можна використовувати різні маски, як домашнього виготовлення, так і готові.

Пілінг обличчя роблять два рази на тиждень – ця процедура необхідна для видалення ороговілих клітин і бруду. Пілінг можна зробити самостійно або вдатися до послуг професійного косметичного салону. Існують різні види пілінгу: механічний, ультразвуковий, хімічний, ТСА-пілінг, але підходящий саме для конкретної шкіри зможе підібрати тільки косметолог.

Крім щоденного зовнішнього догляду за шкірою не варто забувати те, що на ній завжди відбивається внутрішній стан організму. Повноцінне харчування з максимальним обмеженням солодких напоїв і фаст-фуду – це запорука здоров’я шкіри. Для підтримки здорової шкіри важливі фрукти, риба, оливкова олія, печінка, яйця. Також для молодості шкіри обличчя необхідний повноцінний сон, адже під час сну, активізуються процеси відновлення і оновлення.

Виконання цих рекомендацій і щоденне проведення процедур мінімального комплексу по догляду гарантує, що шкіра завжди буде виглядати молодо, свіжо і красиво.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: