Як доглядати за взуттям?

Для того щоб видалити плями від солі, що з’явилися на шкіряного взуття, слід використовувати шматочок сала. Натріть ним взуття, а через кілька хвилин протріть взуття суконної тканиною. 

 
Щоб позбутися неприємного запаху, у взутті,потрібно покласти всередину взуття ватні тампони, змочені в оцті і залишити там на цілий день.

Буває так, що взуття яке ми довгий час не носили,стає твердим і сухим, щоб таке взуття привести в норму слід натерти його звичайним маслом, риб’ячим жиром або вазеліном. Після того як взуття постоїть кілька годин його слід почистити. Жорстке взуття також можна пом’якшити, якщо намочити його всередині спиртом і надіти на деякий час, при необхідності цю процедуру можна повторити.
 
Якщо на Вашому взуття з’явилася пляма, її можна стерти змоченим в розчині лимонної кислоти або соку цибулі ватним тампоном.Якщо взуття почало скрипіти, можна натерта підошву рослинним маслом. І пам’ятаєте як ви ставитеся до взуття так вона і буде Вам служити.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: