Як доглядати за золотом?

Щоб не виникало питань про чищення золота, щоб не псувати його, необхідно постійно доглядати за дорогоцінним металом. Це навіть не залежить від того, що у вас із золота: посуд, прикраси, монети, серце (хоча з серцем все зовсім інакше). Ви знаєте, як правильно доглядати за золотом, щоб воно завжди виглядало як новеньке, як начистити золото до блиску? Є певні правила, яких необхідно дотримуватися, які варто пам’ятати і використовувати їх при необхідності.
 
Слідкуйте за тим, щоб вироби із золота ніколи не контактували жодним чином з розчинниками, кислотами, сірчаними сполуками, лугами, ртуттю, хлором. Таким чином, варто запам’ятати ті речі, які можуть нашкодити вашому золоту і це пральні та миючі порошки і засоби, косметичні препарати, а так само рідина для зняття лаку.
 
Не займайтеся спортом в прикрасах. Це велика помилка жінок і чоловіків: вони не знімають прикрас з себе навіть у спортзалі, від чого золото викривляється і деформується. Так що перед фізичними зусиллями, спортивними навантаженнями знімайте свої прикраси, особливо з рук і пальців.
 
Золоту шкодять і сауни, лазні, басейни. В останніх міститься хлорка, і перші два мають властивість різкого перепаду температури. Так що знімайте прикраси навіть у солярії.

Зберігається золото або в спеціальних скриньках оббитих замшею, або в пластикових ємностях. А от зберігати в картоні вироби з золота не можна, тому при виробництві картону використовується сірка, точніше її сполуки.
 
Захищайте прикраси навіть від невеликого взаємодії з опроміненням (ультрафіолет, рентген, радіація), фарбувальними речовинами. Використовуйте золоті вироби строго за призначенням і бережіть їх, або поставте в коробку (скляну, наприклад) для зберігання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: