Як економити на продуктах харчування?

Цілком зрозуміло, що економлячи на своєму харчуванні, ми «економимо» на найважливішому – своє здоров’я. Не секрет, що для досить великої кількості людей витрати на придбання необхідних продуктів харчування є, мабуть, головною статтею щомісячних грошових витрат. Тому проблема, як економити на продуктах, точніше, яким чином можна економити,купуючи продукти харчування, найбільш актуальна для цих людей.
 
Ось декілька простих порад, які, ми сподіваємося, допоможуть зберегти певну суму коштів у вашому гаманці, не ущемляючи ваш звичний раціон харчування.         
 
Яке кономити при покупках продуктів харчування 
 
Перед тим, коли ви вирішили піти в магазин за продуктами, необхідно провести ревізію у вашому холодильнику. Для цього слід подивитися, які продукти є в наявності і які дійсно потрібно буде купити. Крім того, загляньте в буфет, в комору. У цих місцях, цілком можливо,можуть залишитися запаси домашніх консервів, заготовок. Варто заглянути і в морозильну камеру. Адже там може залежатися шматок фаршу або які-небудь напівфабрикати. Після ретельної перевірки, можна зайнятися докладним складанням списку нових покупок. 
 
Купувати продукти харчування найкраще оптовими партіями. Як правило, супермаркети та міні-ринки, при купівлі великої кількості товарних позицій, надають деякий відсоток знижки. Якщо продукт підлягає тривалому терміну зберігання, купувати його у великій кількості буде досить вигідно. Якщо ж який-небудь продукт має невеликий термін придатності,можна «скооперуватися» з вашими рідними чи друзями для спільного придбання. 
 
Вирішуючи проблему, як економити на продуктах, багато харчових продуктів можна піддати процесу заморожування,зокрема м’ясо, рибу, томатну пасту, молоко, гриби, і навіть сир твердих сортів,який можна попередньо натерти на тертці, а потім використовувати в процесі приготування піци або гарячих бутербродів. 
 
Не варто обмежуватися покупками різноманітних продуктів харчування, перебуваючи в одному супермаркеті.Раціональніше вивчити пропонований асортимент в різних магазинах. Ви здивуєтеся тому, що ціни на аналогічні продукти можуть вельми відрізнятися в різних торгових точках. Наведемо приклад, в одному супермаркеті завжди недорогі макаронні вироби, а в іншому – значно дешевше крупи. Досить буде приділити цій«розвідку» невелика кількість свого часу, і ви вже будете знати про те, де можна буде дешевше купити той чи інший продукт. Більше того, всім відомий факт,що вартість продуктів харчування в центральних магазинах міста трохи вище,через більш високої вартості оренди і наявності не малою чисельності обслуговуючого персоналу. 
 
Більшість супермаркетів продають продукти харчування, виготовлені під власною торговою маркою. Такі товари, як правило,можуть бути значно дешевше подібних продуктів, бренд яких є розрекламованим.При всьому цьому вони не поступаються в показнику якості. Важливо намагатися стежити за проведеними в супермаркетах різноманітними акціями та знижками. Часто в магазинах відбуваються акції, умови яких полягають у тому, щопри покупці двох найменувань, ви оплачуєте тільки одну позицію. Так само поширені різні бонуси. Так, наприклад, берете упаковку молока і додатково отримуєте упаковку плавленого сиру. При цьому не факт, що вам намагаються«всучити» товар, термін реалізації якого закінчується. Досить уважно ознайомитися з «реквізитами» і переконавшись, що все нормально, можна сміливо брати продукт про запас. 
 
Ходити на ринок з думкою, як економити на продуктах, раціональніше всього в другій половині дня. Особливо це застосовується до молочних продуктів. Наприклад, сметану і сирні продукти можна придбати трохи дешевше, відвідавши ринок наприкінці дня і трохи поторгувавшись.
 
Підводячи підсумок вищесказаного, можна сміливо стверджувати, що, знаючи про наявність продуктів та їх кількості в вашому домі, ви не купите зайвого, або того, що може швидко зіпсується. А найголовніше, користуючись нашими порадами, ви навчитеся реально економити на продуктах харчування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: