Як фарбувати яйця лушпинням цибулі?

Ми всі з дитинства звикли бачити на Великодньому столі, пофарбовані яйця. Сучасні господині для приготування таких яєць використовують спеціальні фарбники, які продаються майже в кожному магазині, напередодні Великодня. Але часто такі фарбники перебиваються через шкарлупу і підфарбовують саме яйце, і чи корисна ця фарба хто знає? А от наші мами та бабусі для фарбування яєць на Великдень використовували шкарлупу з цибулі. Як це робити ми зараз вам розповімо!

Яйця повинні бути не холодні. їх потрібно дістати з холодильника і залишити прогрітися на пару годин, в іншому випадку вони можуть потріскатись і не будуть мати святкового виду!

Заздалегіть нам потрібно підготувати відваг з лушпиння цибулі. Беремо багато лушпиння, хороші господині починають запасатись ним за місяць до Великодня, кладемо в каструлю потрібних розмірів, в залежності від того скільки яєць ви маєте варити, заливаємо водою і варимо близько на маленькому вогні близько години.

Перед тим як класти яйця до лушпиння, додамо сіль, теж в залежності від розміру каструлі в якій варите. Яйця потрібно варити хвилин 15-20, інколи перевертаючи їх, для того щоб вони придбали рівномірне забарвлення.

Деякі господині, для більшої краси. перед тим як класти яйця наліплюють листочки або травинки, і таким чином виходять візерунки.

Після того як яйця пофарбовані поставте їх в холодну воду, щоб вони остигли. Для більшої краси можна натерти наші крашанки звичайною олією.

І ще одне попередження, для варіння вибирайте не саму дорогу свою каструлю, так як вона може трохи теж підфарбуватися, а щоб відмити потрібно буде пошкрябати її. Успіхів вам в цій не легкій, але приємній справі!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: