Як гладити брюки?

Перш ніж взятися за праску, брюки потрібно буде ретельно витрусити, почистити їх за допомогою щітки від осілого на них пилу, і обов’язково видалити з них всі плями. Якщо Ваші брюки на колінах деформувалися, тоді саме ці місця відпрасуйте в першу чергу.  

Ці “бульбашки” на колінах потрібно гладити через мокру тканину, праску просто прикладають і прибирають, поки така опуклість не зникне.

Після цих процедур брюки складаються акуратно, щоб і зовнішній шов і крокові добре збігалися, і потім, з сильним натиском, брюки пропрасовуються через щільну і обов’язково мокру тканину. Тканина не потрібно пересушувати, інакше на Ваших брюках може з’явитися зовсім непотрібний Вам блиск. В основному це відноситься до штанів, зшитим з темних тканин.

Коли Ви гладите світлі брюки, то небезпека вже інша. Потрібно постаратися їх не підпалити (що часом трапляється) і не викликати у них пожовтіння тканини. Якщо ж все-таки в якихось місцях вони у Вас почали трохи блищати, то погладьте брюки через тканину. А цю тканину просто змочіть водою (1 склянка) з оцтом (одна ст. ложка).

Якщо складка на брюках тримається після прасування погано, тоді виверніть їх навиворіт і змастіть це місце злегка крохмальним клейстером. Тоді треба дочекатися коли крохмаль підсохне і погладити брюки після цього з лицьового боку.

Іноді складки і стрілки на брюках фіксують, прасуючи їх через ганчірку, яку потрібно змочити в добре насиченому мильному розчині. А ось мило для нього краще взяти дитяче.

Складки на Ваших брюках можна зберегти набагато довше, якщо протерти їх з вивороту будь-яким шматочком сухого мила або обмилка, і після ще пропрасувати їх через вологу ганчірку з лицьового боку.

Вже добре випрасувані штани потрібно буде повісити і краще на спеціальну вішалку, яка для них призначена, дати їм гарненько охолонути і просохнути. Після цього можете їх надягати і відправлятися по своїх справах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: