Як готувати шашлик?

Це предмет гордості, фішка, ноу -хау, непохитна твердиня кожного чоловіка. Будь-хто з нас знає, що його шашлик – правильний шашлик. Але досвід ніколи не буває зайвим. 

1. Ніколи не використовуй заморожене і парне м’ясо. М’ясо має бути охолодженим – в принципі, саме таке, як правило, і продається в магазинах і на ринках.

2. До шашлику треба підходити творчо. Відміряти спеції з вагами, звіряючись з кулінарною книгою, – це несерйозно. Візьми за основу зразкове співвідношення – маринаду для шашлику по вазі має бути десь в два рази менше, ніж м’яса. Виходячи з цього підбирай пропорції. Хтось любить гостріше, хтось кисліше, комусь треба більше цибулі, комусь – горілки. Імпровізуй.

3. Шампури завжди краще решітки – м’ясо не стискається і його можна крутити, обсмажуючи з усіх боків. Але тонкі стейки не варто нанизувати гармошкою на шампури – їх все ж краще смажити на решітці.

4. Ідеальне паливо для барбекю і шашлику – виноградна лоза. З більш доступних варіантів рекомендую березові і дубові вугілля. На худий кінець можна взяти і інші листяні породи, але ні в якому разі не хвойні – а то м’ясо буде гірчити .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: