Як і чим почистити золоте кільце?

Будь-яка золота прикраса, не тільки кільце, може з часом сильно потемніти і втратити привабливий вигляд. Як і чим почистити золото?

Спробуйте змішати нашатирний спирт і перекис водню (по ложці), додайте стакан гарячої води і помістіть золоту прикрасу. Через годину обполосніть виріб і натріть войлоком.

Можна зробити простіше і намастити харчовою содою або зубним порошком золотий виріб. Потерти щіточкою і промити. Бруд зникне.

Спробуйте використовувати зубну пасту: видавіть трохи пасти і зубною щіткою начистіть виріб, далі промийте і  протріть насухо.

Варто пам’ятати один важливий нюанс: якщо у вас раптом потемнів ланцюжок золота або кільце, або браслет, це тривожний сигнал. Золото на тілі темніє лише в тому випадку, якщо в організмі людини є неполадки, або є серйозні проблеми зі здоров’ям.

Наприкінці пропонуємо найпростіший спосіб чищення ювелірних виробів – замочіть на 1 – 2 години у теплій воді, додавши трохи миючого мильного розчину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: