Як і коли з’явилися смайлики? Історія смайлів.

У наш час, тобто в еру, коли спілкування найчастіше полягає в листуванні за допомогою SMS-повідомлень з мобільних телефонів, також (що трапляється ще частіше) спілкуванню в мережі Інтернет в безлічі соціальних мереж, на різних форумах і всіляких чатах, дуже складно уявити той час, коли не було так званих “смайликів”, тобто значків і символів, які покликані позначати в подібних розмовах різні емоції.

Ось тільки насправді настільки поширені і затребувані в нинішній час смайли з’явилися не так давно: вперше смайлик, який представляє собою певний набір звичних символів (що відкриваються або закриваються дужки, тире і двокрапки), з’явився близько 30 років тому, а точніше 19 вересня 1982 – саме так прикрасив свій лист американський професор Скотт Фалман.

Смайли ж, які ми звикли бачити в останній час, тобто картинки з різними емоціями, а не зображення емоцій складається з символів, з’явилися набагато пізніше – вже з розвитком і поширенням інтернету і відповідно спілкування в мережі.

Однак прототип подібних смайлів-картинок був винайдений набагато раніше: відому всім жовту усміхнену пику придумав і зобразив художник із США Харві Белл за замовленням відомої страхової компанії в далекому 1963 році.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: