Як і навіщо тренувати силу волі?

Ми всі знаємо, що без тренування сили волі складно домогтися бажаного. Але це знання все ж не заважає нам халатно ставитися до даної здатності людської психіки. Сила волі виявляється там, де потрібно вийти із зони комфорту, переломити себе або навколишню дійсність, піднятися після падіння.

Як правило, розвитку сили волі сприяють мрії та цілі, висока самомотивація. Однак сила волі може не тільки допомагати в щоденних турботах, а й круто змінити ваше життя.

Вражаючі історії успіху

Нік Вуйчич, австралієць, народжений без рук і ніг, знайшов в собі сили не просто змиритися з даністю і намагатися жити, як усі, а домогтися колосального успіху: отримати 2 вищі освіти, відкрити свій бізнес, об’їздити безліч країн в рамках своєї благодійної та місіонерської кампанії, видати кілька книг-світових бестселерів і одружитися на приголомшливою красуні.

Пабло Пінеда став першою людиною з синдромом Дауна, який закінчив університет і допущений до викладання. До того ж Пабло знявся в художньому фільмі «Я теж», завоював премію «Срібна раковина» як кращий актор на кінофестивалі в Сан-Себастьяні. В одному з інтерв’ю Пабло сказав: «За майбутнє треба боротися!” І він бореться за нього кожен день, надихаючи інших, ламаючи стереотипи іпреодолевая забобони.

Як розвинути силу волі?  

Насправді немає універсальних вправ, що дозволяють розвинути силу волі. Досить розуміти, що воля виховується дією, а для дії потрібен вектор – мета. Якщо ви визначили для себе мету, процес її досягнення і є територія для тренування і зміцнення сили воли.

Можна лише порадити починати з малого. Ставте прості цілі, які не потребують великої кількості часу і серйозних трудовитрат. Потім ускладнюйте мету, масштабуйте їх. Зверніть увагу: якщо ви будете ставити непотрібні вам цілі лише для тренування сили волі, це буде безглузда активність. Безглуздість подвоїться, якщо ви не будете чітко розуміти і формулювати, навіщо вам потрібно тренувати силу волі. Будь-які бажання і дії повинні мати міцний фундамент – усвідомлення особистої необхідності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: