Як кинути палити – швидко і назовсім?

Якщо ви курите і раптом вирішили кинути палити, цьому рішенню є причина. Якщо курите давно і кидали не один раз, то скоріше за все ця спроба теж закінчиться невдало. Але якщо рішення остаточне – потрібно підійти до цієї спроби підготовленим. Насамперед усвідомите, що куріння – пряма причина раку легенів та інших страшних хвороб. Нехай страх стане вашим помічником. Є два способи кинути палити: різке припинення і поступове відвикання. 
 
Для першого способу необхідно велика кількість сили волі, для другого ж знадобляться спеціальні відволікаючі медикаменти. Зупинимося докладніше на кожному із способів кинути курити.
 
Раз і назавжди – кидаємо курити в один прекрасний день.
 
Отже, ви призначили дату і вирішили в цей день повністю припинити курити. У цьому випадку рекомендується змінити звичний уклад життя для успішного подолання тяги до нікотину. Наприклад, можна взяти відпустку і поїхати на дачу без грошей, з запасом продуктів на кілька днів. Потрібно всіляко відволікатися і активно трудитися, щоб не було ні часу, ні сил на думки про сигарету. Нанесіть незмивною маркером на видному місці дату, коли ви кинули палити і відзначайте дні без сигарет. Кожен день без тютюну – ваша маленька перемога. Якщо ви протрималися 20 днів – з організму виведена більша частина нікотину і можна поступово повертатися до звичного укладу.
 

Повільно, але вірно – кидаємо курити поступово.
 
Щоб кинути палити без різких рухів, потрібно застосовувати спеціальну техніку скорочення споживання нікотину. На першому етапі поступово скорочуємо кількість викурених сигарет на день. Далі можна спробувати один з модних препаратів (Табекс, Чампікс та інші), але головним чинником по раніше залишаться страх перед захворюваннями, викликаними курінням тютюну та наявність сили волі.
 
Пам’ятайте: смерть від раку – одна з найбільш болісних. А медичні дослідження чітко показали, що куріння – одна з головних причин ракових захворювань.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: