Як кинути палити?

Настав час позбавлятися від згубної звички, яка викликає передчасне старіння, погіршує зовнішній вигляд, а також позбавлятися від різкого запаху сигарет на ваших руках і волоссі.
 
1. Усвідомте, наскільки паління заважає вам бути здоровими і красивими. Потім візьміть за правило цю установку: “Я не хочу палити”, замість “Завтра я кину палити”.
 
2. Знайдіть собі “напарника” з позбавлення від шкідливої​​звички. Боротися з цією проблемою разом набагато простіше. А шанси зірватися і знову закурити зменшуються.
 
3. Думайте про результат. Для цього напишіть на аркуші, що вам дасть позбавлення від куріння. Уявляйте, який у вас буде свіжий колір обличчя і що викупите на зекономлені гроші через місяць після вашого рішення кинути.
 
4. З кожним днем ​​ви ближче до своєї мети. Важливо пам’ятати, що з часом організм позбутися від нікотинової залежності і вам стане значно легше.
 
5. Якщо бажання курити різко на вас напало, постарайтеся відволіктися від цих думок на що-небудь приємне. Випийте чашку чаю, увімкніть улюблену музику і розслабтеся.
 
6. Уникайте курящих  компаній в перший час. Щоб не піддатися спокусі і потягнутися за сигаретою і закурити “за компанію”, змініть своє звичне коло спілкування на деякий час.
 
7. Знайдіть для себе нові заняття. Поміняйте шкідливу залежність на позитивне заняття. Наприклад, займіться спортом. Адже тепер тренування стануть набагато приємніші і довші, зникне задишка.
 
8. Якщо все ще не вистачає сили-волі – подивіться кілька відео, де йде мова про шкоду куріння. Чорні легені, в’яла шкіра, кашель і грубий голос<="mso-ansi-language: UK;"> – допоможуть вам зрозуміти, що виробите корисну справу.
 
9. Кинути палити легко. Головне – знати, для чого ви це робите і вірити. Що ви сильна особистість, яка не залежить від нікчемних паличок з тютюном.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: