Як кішки лікують людей?

Напевно, всі знають що кішки дуже добре можуть діагностувати різні хвороби у людей. Тварина дуже швидко знаходить хворе місце, яке Вас турбує, притискається до нього, при цьому зігріває теплом свого тіла, іноді випускає свої кігтики, перебирає не поспішаючи лапками і тим самим робить приємний масаж.

Лікуємося за допомогою кішки.  

Кішки дуже добре впливають на нашу психіку і в цілому на нервову систему, а також прекрасно собою замінюють антидепресанти. Саме чудове при проведенні кішкотерапія – це відсутність будь-яких протипоказань (звичайно, якщо у Вас немає алергічної реакції на кішок взагалі).    

Візьміть для себе на замітку, що кошача терапія для лікування різних захворювань найкраще використовувати в певний час:

  • вечір добре підходить щоб зняти втому;
  • захворювання пов’язані з легкими слід лікувати в проміжку від 15-ти до 17-ти годин;
  • проблеми з шлунком і кишечником – з 17-ти до 19-ти годин;
  • середечно-судинні – з 11-ти до 12-ти годин.    

Якщо у Вас часто головні болі, і частенько скаче тиск, тоді на п’ять хвилин і кілька разів на день слід укладати улюблену кішечку на шию – виходить найприємніший і м’який на світі комір.  

Уявіть, кішка навіть може допомогти Вам впорається з безсонням! Щоб цього домогтися, слід по п’ять хвилин в день організовувати для себе ось такі сеанси: сідаємо за стіл, очі закриваємо і притискаємо кішку до лоба і до шиї.

При виникненні депресії досить просто пограти з кішкою мінімум з півгодинки в день. Сеанси кішкотерапії це непоганий варіант при лікуванні суглобів, а також і при захворюваннях з області гінекології. В останньому випадку потрібно лягти і хвилин на тридцять посадити кішку собі вниз живота.

Якщо турбує аритмія, слід посадити тварину до себе на груди. Котячий масаж ніг і рук, який тварина робить своїми лапками, хороший засіб при паралічі кінцівок. Якщо болить печінка дозвольте кішці трохи посидіти у Вас на животику. Непогано буде, якщо вона там посидить хвилин двадцять. Бажано все це повторювати кілька разів за день.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: