Як користуватися банківською карткою за кордоном?

Вирушаючи на відпустку, необхідно продумати масу питань. Необхідно вибрати країну для проведення відпустки, підібрати найбільш зручний маршрут, забронювати номер в готелі, підготувати екскурсію по найбільш цікавих місцях. Також важливо підготуватися до поїздки у фінансовому плані і дізнатися, як користуватися картою за кордоном.

Вирушаючи на відпустку, може просто не вистачити коштів на покупки та інші витрати. У цьому випадку зручним варіантом може стати кредитна картка.

Використання кредитної карти можливо в будь-якій країні, в якій функціонує платіжна система даної картки.

Кредитка володіє рядом переваг, що роблять її зручним інструментом. Здійснити оплату за допомогою картки можна практично у всіх сферах послуг і торгівлі. Картки приймаються майже у всіх великих готелях, ресторанах, магазинах великих міст.

Також можна зняти готівкою гроші з кредитки. За словами фахівців, важливою перевагою кредитки є те, що не потрібно декларувати суму грошей, яка ввозиться по карті.

У багатьох сферах закордоном кредитна карта може послужити для свого власника гарантією платоспроможності в очах іноземців. Наприклад, якщо клієнтові необхідно орендувати автомобіль, наявність у нього кредитки запевнить працівників прокату в платоспроможності туриста.

Вирушаючи за кордон у відпустку, краще брати з собою кредитну карту, оформлену в євро або доларах. Таким чином не потрібно буде платити комісію за конвертацію сум покупок в валюту, в якій проводиться розрахунок .При знятті готівки з картки, банком знімається не тільки комісія за проведену конвертацію, але також певний відсоток за обслуговування закордоном картки. Крім того, за зняття готівки банкоматом вилучатиметься комісія.

Тарифи, передбачені за користування кредитною картою в інших країнах, прописуються в договорі між клієнтом і банком. Зазвичай комісія за користування карткою закордоном складає близько двох-трьох відсотків.

Банкомат в тій країні, в якій знаходиться турист, також може зняти додатково до трьох відсотків суми. Відсоток при цьому буде залежати від умов банківської установи, пристроєм якого користується турист.

Туроператори зазвичай рекомендують туристам, які прибувають на відпочинок закордон, бути уважнішими до схоронності кредитних карт. У разі втрати картки, її власник зможе її відновити лише після того, як повернеться додому. У такій ситуації необхідно, якомога швидше зателефонувати в банк і попросити заблокувати картку.

Важливо знати, що деякі фінансові установи при втраті картки можуть передбачати видачу готівки клієнтам, що знаходяться в інших країнах.

Використання кредитної картки під час відпустки зручно і приємно. Тим не менш, важливо вивчити умови договору з банком, що стосуються того, як користуватися картою за кордоном. Таким чином клієнт зможе уникнути можливих несподіваних комісій.

Також вирушаючи у подорож , рекомендується крім кредитки завжди мати з собою певну кількість готівки, так як кредитні карти можуть прийматися не у всіх торгових точках.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: