Щорічно зростає обсяг ринку споживчого кредитування. Також збільшується ринок кредитних карт. Таку популярність кредитні картки отримали завдяки безлічі своїх переваг. Сьогодні кредитні картки лежать в кишенях у більшості людей.

Вважається, що в деяких руках кредитна карта може стати шляхом до боргової ями, в інших – підходящим інструментом, службовцем для збільшення доходів. Для того щоб використання кредитки було ефективним і не привело до фінансових втрат, необхідна фінансова дисципліна і грамотність.

Дізнавшись, як користуватися кредиткою правильно, її власник може відчути масу переваг. Наприклад, здійснюючи покупки за допомогою кредитки, основну зароблену плату можна розмістити на банківському депозиті для нарахування відсотків. Вибираючи вид депозиту, необхідно уважно вивчити особливості рахунків.

Багато фахівців рекомендують вибирати депозит з можливістю поповнення і часткового зняття грошей. Маючи кредитну карту, можна витрачати протягом одного місяця або за один раз суму грошей, обмежену лише обраним лімітом.

Для власників кредитних карт банки пропонують різні додаткові бонуси. Наприклад, деякі банки пропонують клієнтам безкоштовне страхування життя, або страхування автомобіля. Також можуть пропонуватися відвідування залів в аеропортах на безкоштовній основі або накопичення балів, які клієнти можуть обміняти на проживання в готелі або на оплату авіаквитка.

Деякі банки пропонують власникам кредитних карт повернення певного відсотка від суми покупок, здійснених по картці.

Однак при користуванні кредитними картами, слід пам’ятати, що кредит необхідно погашати протягом пільгового періоду, терміну, за який відсотки за користування грошима не нараховуються. При невиконанні даного правила, власник кредитки може понести високі фінансові втрати, найчастіше значно перевищують всі достоїнства використання кредитних карток.

Фінансові радники рекомендують не заводити кредитну карту людям, які не мають високої фінансової дисципліни. Якщо ж людина фінансово дисциплінована, то кредитна карта, за словами фахівців, є чудовим інструментом для накопичення багатства.

Слід пам’ятати, що ставати багатшими можна, лише при володінні певними знаннями у фінансовій сфері. Тому перш ніж оформляти кредитну карту, слід уважно вивчити всі особливості даного інструменту, всі його достоїнства і недоліки.

Важливо заздалегідь чесно відповісти собі на питання: чи зможете ви витрачати за допомогою кредитної картки ту ж суму, що і у випадку з готівкою грошима, чи не збільшаться витрати? А також слід вирішити, чи зможете ви погашати кредит, не виходячи за рамки пільгового періоду.

Прийнявши рішення користуватися кредитною картою, можна розглянути різні пропозиції банків і вибрати найбільш підходяще.

Оформляючи кредитну карту, можна довідатися у банківських службовців про тонкощі використання кредитки та переваги, одержуваних при оплаті покупок за допомогою картки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.