На даний момент домашня випічка хліба набуває величезну популярність. Адже хліб кожен день присутній на нашому столі. А насолоджуватися смаком власного хліба – це справжнє задоволення. Для власників побутових млинів досить актуальні питання зі зберіганням зерно і де купити якісне зерно. Найбільш поширене збереження пшениці та інших злаків в торбинках різної місткості. Проте неможливо сказати, що це найбільш прийнятний варіант зберігання. Деякі замислюються про більш практичних варіантах зберігання зерна. Хтось мріє, щоб зерно зберігалося в красивій тарі.


 Вирішити це питання дуже легко. Місце для зберігання зерна досить просто поліпшити декількома варіантами, залежно від ваших можливостей і потреб. Фінансові можливості, кількість споживаного в тиждень зерна, розмір кухні тощо – найбільш значущі критерії при виявленні відповідного рішення. Хорошим варіантом може бути трикамерна комора для зерна і підставка для млина.  Резервуар даного типу здатний поміститися більше 10 кг зерна. Але доведеться стежити, щоб він постійно був заповнена зерном. З якою частотою треба досипати зерно, залежить від того, як часто ви що-небудь випікаєте. Обладнати так простір зберігання зерна досить зручно, але це вимагає чималих затрат.
 

 Менш вишукане, але теж гарне рішення – особливі мішки, в які поміщається 5-25 кг зерна. Такий мішок легко прикріпити до стіни, а відкриватися він буде знизу. Самозакриваючі конструкції роблять можливим набирати зерно однією рукою. Ще одна перевага такого способу зберігання – це можливість зберігати в мішку чимале число зерна і невелика вартість мішків.


Оптимальним рішенням будуть дерев’яні контейнери. Вони можуть використовуватися не тільки для зерна, а й для сухофруктів, трав, кави, круп, горіхів та ін. Зручно, якщо ємність має віконце, яке дає можливість бачити її вміст. Такі контейнери з кришками зручні, якщо на стіні немає місця для кріплення спеціальних пристосувань.

Існує ще велика кількість варіацій вищеназваних способів зберігання зерна: комори і бункери різної місткості, дизайну та конфігурації, з підставкою для млина або без. Вони оснащені різними механізмами для зручного висипання зерна. Але, чим більше функціонально пристрій для утримання зерна, тим дорожче воно коштує. Отже зрідка виправдане використання для цих цілей доступних ємностей і коробок. Їх дизайн також різноманітний, а в зручності вони практично не поступаються настінним пристосуванням.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.