Як красиво нафарбувати нігті?

Багато дівчат вважають, що нафарбувати нігті дуже просто, так як для цього зовсім не обов’язково мати якийсь досвід і володіти якимись спеціальними знаннями. Давайте з’ясуємо, чи так це насправді. У цій публікації ми розповімо вам, як красиво нафарбувати нігті, щоб вони мали акуратний і розкішний вигляд.

Правила нанесення манікюру

У першу чергу ретельно протріть нігтьові пластини засобом для зняття лаку, потім вимийте їх теплою водою з милом і просушіть. Таким чином, ви знежирити нігті. Це необхідно робити для того, щоб лак ліг рівно.Потім нанесіть на нігті спеціальне базове покриття під лак і почекайте, поки воно підсохне. За допомогою цієї основи лак протримається довше і ляже без тріщин і бульбашок.

Тепер нанесіть лак для нігтів в два шари. Незалежно від його тону, він завжди наноситься в два шари. Таким чином, ваш манікюр придбає гарний насичений колір.

Відзначимо, що нігтьові пластини необхідно сушити навіть у тих випадках, якщо виробники того чи іншого лаку обіцяють його миттєве висихання. Для цього можна подути на нігті, занурити їх на кілька секунд в холодну воду, підсушити феном (прохолодним повітрям) або просто помахати руками.

Після того як лак підсохне, поверх нього можна нанести спеціальний закріплювач. Щоб перевірити висох лак чи ні, просто легким рухом стукніть один ніготь об інший. Якщо не прилипає – значить висох.

І на завершення намотайте на зубочистку шматочок вати, змочіть її в рідині для зняття лаку і акуратно очистіть шкіру навколо нігтьової пластини. Ми рекомендуємо використовувати зубочистку, так як вона набагато тонше стандартної гігієнічної ватної палички. Зверніть увагу, що цю процедуру необхідно виконувати тільки після того як лак повністю висохне.

Ми розглянули основні правила нанесення манікюру. Тепер давайте з’ясуємо, як красиво нафарбувати нігті.

Правильна техніка нанесення лаку

Для початку візьміть пляшечку лаку, гарненько прогрійте її в долонях, після чого струсіть. Після цього лак буде легше і рівніше лягає.

Покладіть руку на стіл так, щоб долоня звисала, а на столі були лише пальці. Робоче місце має добре висвітлюватися. Починайте наносити лак на нігті з мізинця.

Повністю занурте пензлик в лак. Потім зніміть частину лаку про край баночки тільки з одного боку пензлика, а іншою стороною, на якій залишився лак, фарбуйте ніготь.

Фарбувати необхідно від кутикули. Обов’язково відступите від кутикули один міліметр, щоб випадково її не зачепити.

Швидкими та впевненими рухами фарбуйте середину нігтьової пластини, після чого зробіть кілька мазків по краях нігтя.

Другий шар лаку можна наносити тільки після того як повністю висохне перший.

Як нафарбувати короткі нігті?

У деяких жінок немає можливості відрощувати довгі нігті. Найчастіше це пов’язано з роботою, на якій необхідно багато працювати руками. Незважаючи на це, кожна жінка хоче мати привабливий і красивий манікюр. Як вийти з цієї ситуації?Для початку варто відзначити, що нігті вважаються короткими, якщо їх довжина не виходить за межі подушечок пальців. Якщо виходить хоч трошки, значить, це нігті середньої довжини. Зараз ми розповімо вам, як красиво нафарбувати короткі нігті.

Бажано використовувати тільки рідкий лак. Справа в тому, що на нігтях короткої довжини густий по консистенції лак лягає не дуже гладко.

Не використовуйте лаки занадто яскравих відтінків: помаранчеві, жовті, а також темних – сині, чорні. На коротких нігтях відмінно виглядають світлі або теплі постільні тони.

При фарбуванні коротких нігтьових пластин, є великий шанс, що лак потрапить на шкіру. У такому випадку видаляйте тільки великі плями, маленькі змиються водою самі.

Якщо ви пофарбуєте тільки середину нігтя, а краї залишите незафарбованими, то візуально нігті виглядатимуть довше.

Пам’ятайте, що по руках жінки судять про її вік і характер. Тому ніколи не шкодуйте часу на створення красивого і доглянутого манікюру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: