Як лікувати аденоїди у дитини?

Аденоїди, що представляють собою невеликі поліпи розташовані в носоглотці, часто доставляють безліч проблем здоров’ю малюків – служачи своєрідним бар’єром запобігає потраплянню в організм дитини всіляких інфекцій, вони часто після перенесених простудних захворювань запалюються стаючи причиною утрудненого дихання або <="text-align: justify;">нежитю у малюків, що довго не проходить.

У разі якщо у дитини є дані проблеми, батькам обов’язково необхідно проконсультуватися з лікарем, ну а після постановки діагнозу лікувати аденоїди у дитини.

У нас, на жаль, при постановці подібного діагнозу досі, як і багато років до цього, більшість лікарів відразу ж рекомендують видалити аденоїди. Однак такий підхід до вирішення проблеми не є вірним – у кожному випадку до лікування аденоїдів у дитини слід підходити індивідуально, ну а видаляти поліпи хірургічним шляхом треба лише в крайніх випадках коли це дійсно необхідно і без цього ніяк не обійтися.

У всіх інших випадках достатньо буде лікування власне запалення, ну і також активні профілактичні дії. Причому профілактика запалення аденоїдів цілком може проводитися навіть у домашніх умовах простими і доступними народними методами.

До домашніх методам лікування та профілактики запалення аденоїдів у дітей відносяться всілякі промивання і полоскання носа і носоглотки, причому це можна робити як спеціальними розчинами купленими в будь-якій аптеці, так і народними засобами – розчином чистотілу, настоянкою хвоща, розчином приготованим з води, солі, соди і йоду …

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: