Як лікувати ангіну?

Хворіти завжди дуже неприємно, висока температура, озноб та інші супутники застуди не доставляють ніякого задоволення. Тим більше що після лікування, організм нерідко потребує відновлення і додаткової підтримки. У цій статті піде мова про таке застудне захворювання як ангіна.
 
Причиною її виникнення найчастіше служать стрептококові бактерії, так само це можуть бути різні грибки та віруси. Щоб уникнути цієї хвороби, необхідно підтримувати імунітет, намагатися уникати сильних перепадід температур, протягів і вживання холодних напоїв.
 
Симптоми хвороби. Ангіна супроводжується запаленням мигдалин, іноді з гнійним нальотом або гнійними включеннями, так само спостерігається підвищення температури, озноб, збільшення лімфовузлів під нижньою щелепою і вухами, біль при ковтанні.
 
Види ангіни. Катаральна ангіна – найлегша форма, вона супроводжується сухим кашлем, першінням в горлі, відносно невисокою температурою (до 38 градусів).
Лакунарна ангіна характеризується сильним збільшенням мигдалин, лімфовузлів і утворенням гною.
Фолікулярна ангіна так само супроводжується гнійними утвореннями, високою температурою (до 39 градусів), слабкістю, головним болем і ознобом.
Герпесная ангіна нерідко проявляється у дітей, на початкових етапах може супроводжуватися зниженням апетиту, дратівливістю, потім з’являються такі симптоми як висока температура і біль в області зіву і носоглотки.

Методи лікування ангіни існують найрізноманітніші: починаючи від традиційної медицини і закінчуючи народними засобами. Лікування ангіни в домашніх умовах може бути тільки доповненням до ліків, які призначив лікар, тому що якщо запустити хворобу, це може привести до серйозних наслідків.
 
Лікування ангіни народними засобами зазвичай включає в себе полоскання, інгаляції і компреси, які полегшать симптоми, але не вилікують їх. Лікування гнійної ангіни вимагає більш серйозних засобів, так як це досить серйозно захворювання. Якщо ви захворіли на ангіну при вагітності, то слід відразу звернутися до лікаря. Він призначить антибіотики, які не зашкодять плоду і вилікують вас від хвороби.
 
Чим лікувати ангіну? При перших ознаках хвороби, негайно зверніться до лікаря, особливо, якщо симптоми спостерігаються у дитини. Він призначить полоскання горла содовим або сольовим розчином, відваром шавлії або фурациліну. У дорослих ангіна зазвичай протікає в більш м’якій формі, але займатися самолікуванням теж не слід: всі народні засоби мають бути тільки доповненням до основного лікування.
 
Народні ліки від ангіни. Нерідко для лікування застосовують настоянку прополісу, якою змащують запалені ділянки горла, це допомагає зняти біль. Для того, щоб ангіна пройшла швидше і без ускладнень, пийте лимонний сік. Вичавіть сік з лимона, випийте його вранці, потім ще раз ввечері і знову один раз вранці. Уникнути болю в горлі допоможе компрес із капусти. Кожні дві години прикладайте капустяний лист до горла, обмотавши його теплим шарфом. Так само з капусти можна зробити кашку і теж прикладати її як компрес .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: