Волосся – це природна краса будь-якої людини. Коли волосся красиве, густе, блискуче і здорове це завжди привертає увагу оточуючих. Але разом з тим така природна прикраса додає його володареві впевненості в собі. Але далеко не всі сучасні люди можуть похвалитися густою шевелюрою.

Саме за станом волосся можна легко визначити, наскільки людина здорова. Якщо колір волосся дуже тьмяний, кінчики січуться і спостерігається підвищене випадання – це говорить про те, що того догляду, який є в даний час недостатньо. Щоб виправити ситуацію, необхідно приймати кардинальні заходи.

Фактори, які негативно впливають на стан волосся

  1. Неякісний догляд. Шампуні, кондиціонери, сироватки, маски, засоби для укладання волосся сумнівного походження рано чи пізно проявляються численними проблемами з волоссям і нерідко зі здоров’ям. Крім цього, регулярне фарбування волосся фарбами низької якості ще більше погіршує ситуацію. Потрібно розуміти, що волоссю, так само, як і шкірі необхідний правильний і повноцінний догляд. Купувати невідомі косметичні засоби неприпустимо.
  2. Поганий раціон – це ще одна важлива причина проблем з волоссям. Недостатнє споживання свіжих овочів, фруктів, зелені, вітамінів, білка і корисних жирів позначається на всьому здоров’ї і в першу чергу на волоссі і нігтях.
  3. Недостатнє споживання чистої води. Деякі люди вважають, що всю рідину, яку вони випивають протягом дня достатньо для нормальної роботи організму. Але це не так. Нашим клітинам шкіри, кісток, волоссю, всім внутрішнім органам потрібні не кава, чай і напої, а чиста вода.
  4. Шкідливі звички, такі як куріння, зловживання алкогольними напоями, наркотики завжди приводять до зовнішніх негативних змін.
  5. Стреси, недосипання також проявляються на стані волосся.

Як врятувати волосся

До цього процесу необхідно підходити в комплексі. Для початку варто знайти ту саму причину, через яку волосся втратили свою красу. Одного щоденного догляду буде недостатньо. Після виявлення причини і її усунення, необхідно змінити свій щоденний раціон харчування. Основну частину якого повинні складати свіжі овочі та фрукти.

Ті засоби, якими ви звикли користуватися, повинна замінити лікувальна косметика для волосся. Вона об’єднує в собі косметичні засоби і лікувальні властивості.
Головна відміна лікувальної косметики від звичайної в активних сильнодіючих компонентах. Вона не містить барвників, ароматизаторів і яких-небудь інших засобів, які можуть викликати алергію. Кожен засіб проходить тривалі клінічні дослідження, тестуються на добровольцях і тільки після позитивного результату потрапляють на прилавки аптек або спеціалізованих магазинів.

У складі будь-якого лікувального продукту для волосся обов’язково повинні бути присутніми рослинні компоненти, фруктові кислоти, жири і натуральні ароматизатори і масла.

Разом з використанням лікувальної косметики можна посилити її дію за допомогою народних засобів. Ефективні будуть маски, ополіскування відварами і настоями з різних трав.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.