Як ловити карася?

Карась – рід риб сімейства коропових. Даний вид риби дуже поширений в наших краях, у зв’язку з чим, користується популярністю серед рибалок. 
 
Існує два основних види карася, це срібний і золотий. Наживкою для такої риби служать черв’як, мотиль, картопля, опариш, тісто, перловка, макарони, креветка і багато іншого.
 
Існують різні способи лову карася, а саме: матчевою вудкою, маховою вудкою, на фідер і на пікер.    
 
Ловля карася матчевою вудкою – матчева вудку в основному використовують при лові карася на великих дистанціях. Така вудка представляє собою поплавкову снасть з безенерціонной котушкою, якою легко здійснювати дальній кидок. Так само необхідно використовувати спеціальну волосінь і матчеві поплавки. При лові матчевій вудкою рекомендується вибирати більш відкриті місця, без будь – яких перешкод, так як риба на такий вудці практично некерована.    

Ловля карася махової вудкою – Даний вид вудки використовується більшістю рибалок, однак має свої мінуси, так як передбачає короткі дистанції і невеликого розміру рибу. Рекомендується використовувати в човні.    
 
Ловля карася на фідер – фідер досить ефективна снасть при лові карася, однак кількома порожніми закидами Вам слід знайти необхідне місце лову. Так само на фідер бажано ловити в більш глибоких водоймах, так як на мілководді карась злякається ударів годівниці об воду.
 
Ловля карася на пікер – це спосіб практично ні чим не відрізняється від фідера, за винятком того, що він призначений для лову на мілководді.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: