Як ловити сома?

Для лову сома кращої приманкою є мобільність. Вважають, що основною приманкою для сома є природна приманка. В основному, це мальок, який проживає поруч з місцем проживання сома.

Рибалки часто звертають увагу на вибір приманки, а не на вибір місця риболовлі і пошуку цієї риби. Вони сидять поруч з іншими рибалками неподалік від відомих всім ям з приманкою в очікуванні, коли ж нарешті клюне заповітна риба.

Для того, щоб зловити на гачок сома, потрібно не сидіти в задумі про пошук якихось чарівних принад, а зосередити увагу на пошуку місця проживання цього виду риб. Сидячи на одному місці і перебираючи приманки ви не зловите сома. Адже це аналогічно ситуації, коли ви відправляєтеся на ловлю окуня і виконуєте такі ж дії, а потім скаржитеся знайомим на відсутність кльову. Як правило, мисливці за окунем вивчають кожен пеньок кожну ямку.

Такий же тактиці повинен слідувати рибалка, що полює за сомом. Тільки таким способом можна отримати клювання. Потрібно бути більш мобільним при здійсненні пошуку сома зі спінінгом – адже це є секретною приманкою. Потрібно знайти плаваючого сома і саме неподалік від нього закинути приманку.

У весняний період підвищення рівня води, тобто, паводка, риба в основному перебуває в затопленій рослинності. Цей період є відмінною можливістю зловити сома.

Підводячи підсумки, необхідно підкреслити, що сом ніколи не стоїть на одному місці, його потрібно безперервно відшукувати. Якщо перебігу півгодинного очікування ви не отримаєте ні єдиного поклева – необхідно змінювати місце лову.

Крім цього, потрібно звертати увагу на наявність чайок. Якщо ви виявите територію їх скупчення, стаєте з підвітряного боку і закидайте вудочку .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: