Як можна використовувати Кока-Колу?

Не вірте тим, хто говорить, що Кока-Кола напій шкідливий. Дуже корисний! Прання, очищення сантехніки, підживлення рослин за допомогою коли.
 
Секрети використання Кока-Коли в домашніх умовах.
 
Активним компонентом Кока Коли є ортофосфорна кислота. Її використовують як для виробництва газованих напоїв, так і в промисловості для виробництва добрив. Медики стверджують, що у тих, хто п’є Кока Колу у великих кількостях, печінка стає як у алкоголіків.
 
Але цей напій може бути дуже корисним, якщо його не вживати всередину. Ось деякі корисні секрети використання кока-коли в домашньому господарстві.
 
Кока Колу використовую для очищення сантехніки
 
Розповідають, що Кока Кола здатна повністю розчинити монету всього за 3 дні. Може бути. Але це перевірено і доведено, що це прекрасний засіб для чищення сантехніки. Для того, щоб видалити вапняний наліт або іржаві натеки з раковини нанесіть колу прямо на поверхню, зачекайте кілька хвилин і протріть ганчіркою. Цей напій чудово відмиває кахельну підлогу.
 
Дуже корисно залити Кока Колу в зливну трубу на ніч, щоб прочистити її від волосся і відкладень жиру.
 
Є, і ще один плюс! Якщо запах хлорки від миючих засобів дратує – аромат Кока Коли може стати приємною альтернативою.
 
Кока Кола корисна при пранні
 
Кока Кола розчиняє жир, а це означає, що з її допомогою можна відіпрати кухонні рушники і видалити плями від мазуту і машинного масла з одягу. Замочіть речі з Кока Колою, залиште приблизно на дві години. Елемент, що міститься в ній кислота відокремить жир від тканини, а також може бути ефективною при видаленні плям іржі.
 

Позбавтеся від іржі за допомогою Кока Коли
 
Кока Кола відмінний засіб для видалення корозії і окислення на клемах акумулятора. Заіржавілі металеві предмети можна легко очистити з її допомогою. Нанесіть напій на проблемні місця і залиште на деякий час. Елементи, що міститься в напої кислота впорається з корозією. Залишки видаліть губкою.Точно також можна надати блиск старим монетам.
 
Заіржавілі засувки або петлі на дачній хвіртці легко відремонтувати і повернути їм рухливість поливши їх кілька разів колою. Різьбові з’єднання, вкриті іржею, замочують у бензині, щоб повернути їм рухливість. Кола може з успіхом замінити бензин, при цьому вона не роз’їдає шкіру рук.
 
За допомогою Кока Коли очистіть посуд
 
Кока кола підходить для очищення каструль від нагару. Налийте в каструлю колу і доведіть її до кипіння. Вона легко очиститься зсередини. Прокип’ятивши Кока Колу в чайнику, ви позбудетеся від накипу. Щоб почистити посуд зовні замочіть його на півгодини в напої або оберніть добре змоченою ганчіркою.
 
 
Кока Колу використовують як добриво
 
В колі міститься фосфор, що засвоюється рослинами. Колу додають у воду для поливу. Щоб швидко отримати якісний компост на дачі збирають бур’яни, траву, опале листя, додають гній і поливають це все колою. Перепріває все це з колою набагато швидше. І вміст фосфору в компості збільшується.
 
Городники радять також обприскувати від шкідників ягідні кущі Кока колою наполовину з водою. Багато хімічних засобів захисту від шкідників і хвороб не рекомендують використовувати під час дозрівання врожаю. Кола в цьому випадку дуже ефективна. Нею обприскують смородину і огірки.
 
Ці рецепти давно відомі в багатьох країнах. Постачальники кока-коли в США вже десятиліттями років використовують її для очищення моторів своїх вантажівок.
 
Американські поліцейські змивають Кока колою кров з дорожнього покриття.
 
У деяких країнах Азії фермери купують Кока Колу у великих обсягах і використовують для знищення шкідників. Ціна напою менше, ніж у потрібних їм хімікатів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: