Як можна використовувати сіль в домашньому господарстві?

Видалення слідів від поту на одязі. Розвести 1 ст.л. солі в склянці води і на кілька хвилин замочити в розчині місце свіжої плями від поту.

Видалення нальоту від квітів на вазі. Натерти осад від квітів на вазі сіллю. Через кілька хвилин змити мильною теплою водою.
Позбавлення від мороза на віконному склі. Протерти скла солоною водою і дати висохнути. Можна використовувати цей спосіб і автомобілістам, протираючи запітніле скло в холодну пору року.
Позбавлення сковороди від запаху. Після смаження риби вимити сковороду, насипати на неї невелику кількість солі і прожарити кілька хвилин.
Прогрівання при риніті. У полотняні мішечки насипати прокаленную сіль, дати злегка охолонути і прикласти по обидва боки носа. Такі мішечки довго тримають тепло і допомагають позбавитися від нежиті.
 
Білковий крем. Щоб збити білки в круту піну потрібно в них додати дрібку солі. Процес піде набагато швидше.
Видалення плям від червоного вина і жиру. Нанести зверху на пляму кашку з кухонної солі з водою і залишити на 20 хвилин, після чого запрати в гарячій воді.
Збільшення терміну служби віника. Опустити робочу частину нового віника в гарячу солону воду на 20 хвилин, після чого дайте добре просохнути. Після такої ванни віник прослужить набагато довше.
Позбавлення від нудоти. По одній столовій ложці солі і цукру розвести в теплій воді і випити при появі нудоти.
Зберігання продуктів. Якщо полотняні мішечки, в яких зберігаються крупи, сухофрукти або лікарські трави, прокип’ятити кілька хвилин в насиченому розчині солі, в них не заведуться жучки.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: