Як налагодити відносини з батьками?

Якщо Ви стали дорослими і продовжуєте жити з батьками, ще й до того ж привели в будинок свою другу половинку, сварок і розбіжностей з батьками Вам не уникнути. Але якщо Ви раптом все таки, живете з батьками, як говоритися душа в душу, можете далі не читати, у Вас все відмінно, і можна сказати Вам дуже пощастило , насолоджуйтеся життям далі.
 
Але більшості, все таки, я думаю не пощастить, і батьки будуть нав’язувати ідеали свого сімейної та домашнього життя молодій сім’ї, із за чого виникне багато сварок і докорів.
 
Постійно лаятися або навпаки іти на поводу у батьків і у всьому їм потикати ніяк не вихід зі сформованої ситуації. Ідеальним варіантом звичайно було б просто на просто переїхати і будувати свою сім’ю на інший житловій площі. Але я думаю Ви і так не від солодкого життя живете з батьками разом.
 
Звичайно якщо Ви впевнені що ось вже скоро зможете покинути батьківський будинок, то можливо спробувати перетерпіти. Але якщо в найближчому майбутньому у Вас не передбачається переїзду, то варто задуматися і спробувати вирішити ситуацію, як говоритися мирним шляхом.
 

Найпростіший спосіб вирішення ситуації, що склалася, на мій погляд, просто спробувати поговорити з батьками і довести, краще на прикладах : Що ніколи у Вас не буде як у них, з двох простих причин:
 

  • Ви інші , не такі як вони .
  • У їх батьків не було, так як у них.

Світ і саме життя терпить зміни, щороку, а що говорити про різницю поколінь, я впевнений на всі 100 %, що Ваші бабусі і дідусі, жили не так як живуть Ваші батьки, і у фінансовому плані і в сімейному . Так чому Ви повинні жити так як жили або живуть Ваші батьки. Чому Ви повинні приймати їх закони сімейного життя.

Але є одне але, хоч як  не крути але Ви живете, на одній території, з іншими людьми, тому, все ж потрібно рахуватися з їх звичками, і деякими нормами життя. Можливо Вам зручно прибирати раз місяць, а Ваші батьки звикли займатися прибиранням раз на тиждень, або Ви хотіли б полежати вранці у ванній, а в цей час Ваш батько чи мати спізнюються на роботу і елементарно не можуть почистити зуби. Все в нашому світі відносно і потрібно завжди намагатися знайти компромісне рішення питання, що б обидві сторони були задоволені

Пам’ятайте і скажіть свої батькам, що Ви самі близькі люди, і не хотілося що б після двох – трьох років спільного проживання, Ви стали ворогами на все життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: