Як написати резюме при кардинальній зміні кар’єри?

Якщо ви кардинально вирішили поміняти сферу своєї діяльності, то в цьому випадку над резюме потрібно буде трохи попрацювати. При зміні діяльності ви повинні бути готові до того, що вам доведеться починати нову кар’єру з більш низької позиції і з більш низької зарплати. Але якщо ваша справжня робота вас зовсім не влаштовує, ви для себе остаточно зрозуміли, що більше не готові займатися, наприклад, бухгалтерією, то невелике відхилення назад в подальшому дасть вам дуже багато чого.

По-перше, займаючись улюбленою діяльністю, ви будете отримувати задоволення від роботи. Новий напрямок – це завжди нові знання, що дає нам додаткову енергію і яскравість життя.

По-друге, коли ви знайшли своє покликання, вас повністю влаштовує ваша нова робота, то і зробити кар’єру буде набагато простіше. Насправді, тільки ті роблять швидку кар’єру, хто займається улюбленою справою за своїм внутрішнім визнанням. Вам захочеться виконувати свою роботу на всі 100%, ви будете отримувати від цього задоволення, все це відіб’ється на вашому настрої, зовнішньому вигляді, атмосфері в колективі, що незабаром позначиться і на підвищенні вашої зарплати.

На що звернути увагу при складанні резюме, якщо ви кардинально міняєте свою кар’єру.

1. Потрібно згадати всі свої хобі і заняття у вільний час. Ви ж не просто зі стелі взяли бажання: не хочу більше бути бухгалтером, хочу бути прес-секретарем.

Напевно, ви відчуваєте таку потребу, тому що у вас щось виходить поза роботою. Можливо, вам подобається спілкуватися в соцмережах і ділитися з друзями певною інформацією. Можливо, ви ведете свій блог з якоїсь цікавої вам тематиці, ваші статті постійно читають і дякують за надання цінної інформації. Можливо, ви любите читати книги про корпоративну культуру західних компаній і знаєте, що потрібно зробити для залучення нових клієнтів та утримання старих.

2. Згадайте всі свої хобі, захоплення і запишіть їх на тому ж аркуші, де трохи раніше описували роботу своєї мрії. Все це вам знадобиться для складання резюме. Пам’ятайте, що резюме – це ваша презентація. І від того, наскільки грамотно і яскраво воно буде написано, може залежати ваша подальша кар’єра.

Наприклад, хтось раніше працював бухгалтером, але більше не може і не хоче дружити з цифрами, готувати звіти, а калькулятор останнім часом викликає неприємні почуття. Але такий фахівець вже рік веде блог і пише статті про нововведення держави в галузі бухгалтерії. За рік могло набратися на такому блозі більше 200 передплатників, які з нетерпінням чекають нових статей і дякують за надання інформації.

Одним з варіантів зміни діяльності в даному випадку – це перехід в копірайтери крупного бухгалтерського порталу або прес-секретаря компанії, що займається продажем ПО для бухгалтерів.

У такому випадку в резюме потрібно обов’язково вказати:

– останнє місце роботи: 01.01.2012 – т/час ТОВ «Ромашка» – старший бухгалтер;
обов’язки: (тут розписуємо не менше 5 – 7 пунктів);
– а так само вказуємо: 01.09.2011 -т/час – написання статей для блогу, присвяченого зміні в законодавстві та бухгалтерії. Так само в дужках бажано розшифрувати: більше 200 написаних статей, більше 300 передплатників.

У такому випадку, рекрутер буде бачити і розуміти, що у вас вже є додатковий досвід в області копірайтингу.

Або, наприклад, працюючи бухгалтером, ви постійно відвідували всілякі виставки, конференції, аналізували найвідоміші і популярні інтернет-майданчики по своєму напрямку, – вказуйте цю інформацію. Для будь-якого прес-секретаря – знання ключових інтернет-майданчиків, онлайн-заходів у певній сфері є чи не найважливішим навиком в роботі.

Найголовніше при кардинальній зміні роботи, це пам’ятати про свою мрію і не здаватися. Робота мрії обов’язково знайдеться, потрібно лише трохи часу, терпіння і віри в себе.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: