Як написати заяву на звільнення за власним бажанням. Приклад заяви!

Подати заяву про звільнення працівник може як особисто, так і надіслати поштою. При цьому у роботодавця немає права вимагати від працівника узгодження заяви про звільнення з якими-небудь посадовими особами підприємства.

Якщо після закінчення двотижневого терміну працівник продовжує працювати і не вимагає розірвання трудового договору, власник або уповноважений ним орган не вправі звільнити його на підставі поданої раніше заяви.

Роботодавець не може звільнити працівника і в тому випадку, якщо той до закінчення двотижневого терміну відкличе свою заяву про звільнення.

Законодавство не встановлює обов’язкову письмову форму відкликання заяви про звільнення. Тому працівник може заявити про відкликання своєї заяви і в усній формі.

Оптимальним же варіантом слід визнати подачу письмової заяви про відкликання раніше поданої заяви про звільнення за власним бажанням. Це допоможе у випадку виникнення спору між працівником і роботодавцем.

Приклад написання заяви на звільнення за власним бажанням
 

Директору ТОВ “Колос”
Степанченко Вадиму Олексійовичу
провідного фахівця бухгалтерії

Пилипенко Оксани Вікторівни

ЗАЯВА
на звільнення за власним бажанням

На підставі ст. 38 Кодексу законів про працю України прошу звільнити мене з посади провідного фахівця бухгатлерії з 19.09.2014 року за власним бажанням.

02.09.2014                                         Підпис

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: