Як нарядити ялинку? Як прикрасити новорічну ялинку?

Як тільки ви вирішили святкувати Новий Рік у колі сім’ї, ви неодмінно захочете зустріти це сімейне свято як годиться: з новорічною ялинкою, Дідом Морозом та Снігуронькою.
 
Як тільки ви купите свіжозрубану ялинку, то відразу поставте її у вологий пісок, воду для якого потрібно злегка розбавити цукром. У цьому випадку, ваша ялинка зможе протриматися до Старого Нового Року.
 
Якщо в сім’ї ростуть діти, то краще починати наряджати ялинку заздалегідь. Присвятіть теплі грудневі вечора сімейним розмовам про майбутні святкування, і завчасно, разом зі своїми дітьми, вже починайте виготовляти ялинкові прикраси. Запропонуйте своїм близьким почати наряджати ялинку з найпростішого:
 
хай вони пофарбують спеціальною фарбою волоські горіхи, можна буде звернути дрібні сімейні речі в блискучий обгортковий папір і зав’язати їх красивими бантиками;
 
спекти з тіста кумедних снігуроньок або сніговичків, нарядити їх дрібним бісером або блискучою мішурою;
 
буде оригінальним, якщо виготовити крихітні сувої з простої металевої фольги. Молодшим же школярам можна запропонувати виготовити “справжній” новорічний снігопад з великих крупинок пінопласту, які нанизуються через певні проміжки ниток. Потім все це пишність потрібно підвісити до стелі.

Але починати церемонію прикрашання ялинки слід не менш ніж через дві години після її встановлення в пісочне відро: це потрібно для того, щоб ялинка могла як слід відстоятися (ви ж купуєте її трохи придавлену), а всі її гілочки і голки могли прийняти своє природне положення, тобто розпушити і розправитися після зняття упаковки. На штучні ялинки дане правило також поширюється, тому що після проведеного року в тісній коробці, вони виглядають сильно пом’ятими.
 
Більші ялинкові іграшки потрібно повісити на нижніх гілках, а ті, що важать трохи менше, підвішуються наверх ялинки. Таким чином, буде дотримуватися потрібна гармонія, а ви зможете бути впевнені, що ялинка буде зберігати необхідний баланс і не перекинеться.
 
Якщо у вас вдома є багато різнокольорових іграшок, та інших милих серцю речей, то можна спробувати чергувати їх за розміром і кольором. Непоганим варіантом буде сортування за формою: лісові шишки, дзвіночки, кулі, і т.п.
 
Не варто забувати і про сніг. Його зазвичай роблять з вати або зі спеціальної пінки.
 
Також можна обмазати гілочки клеєм і посипати дрібною сіллю.
 
Купуйте спеціальний спрей (він коштує недорого) з блискітками або використовуйте звичайний лак для волосся, і розпиляйте все це зверху вниз по всій висоті ялинки або смугами. Але перш ніж починати приступати безпосередньо до прикрашання ялинки, то не забудьте дати лаку висохнути.
 
Всі електричні гірлянди потрібно розвісити до того, як ви почнете наряджати новорічну ялинку іграшками. Завжди потрібно попередньо перевіряти їх справність. Потрібно користуватися електричними гірляндами виключно заводського виготовлення. Не слід використовувати свічки або саморобні електрогірлянди. Якщо на ялинці зібралося кілька гірлянд, то потрібно починати з тієї, яка знаходиться ближче до стовбура. Саме біля стовбура покладається розкладати гірлянду, яка має найбільші лампочки, а ті гірлянди, які мають невеликі лампочки, рекомендують підвішувати по краях дерева. Буде краще, якщо ви блискучі іграшки підвісити недалеко від лампочок, щоб вони могли відбивати світло.
 
Дуже навіть оригінально в цьому Новому Році виглядатимуть маленькі іграшкові рукавички і валянки.
 
Ніколи не бійтеся експериментувати і фантазувати! Потрібно подумати, як ще можна нарядити ялинку. Або нехай ваші дітлахи підкажуть вам, як прикрасити ялинку, це їм принесе задоволення .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: