Весілля – воістину красиве і заворожуюче свято, тому не дивно, що багато дівчат відкрито або в таємниці з певного віку починають мріяти про нього. Але що робити, коли в житті з’являється коханий чоловік, який навіть після декількох років спільного життя не робить пропозицій?

Як правило, це відбувається з двох причин: або чоловіка і так все влаштовує, або він ще не готовий пов’язувати своє життя узами шлюбу. У сьогоднішній публікації ми розповімо вам про те, як натякнути хлопцеві про весілля.

Як акуратно натякнути своєму хлопцеві про весілля

Деякі дівчата демонстративно розглядають весільні сукні, кільця, роблячи тим самим натяк своєму хлопцеві. Проте сказати, що це прекрасний спосіб не можна, адже в цьому випадку молода людина може подумати, що його дівчина хоче побувати на красивому святі чи їй просто дуже сподобалося весільне плаття. Як же зробити правильний натяк?

Краще, опинившись на весіллі родичів або друзів, як би ненароком завести розмову про ваше спільне майбутнє і уважно вислухати його думки з цього приводу. Якщо хлопець говорить так, ніби будує плани, значить, ваше весілля вже не за горами.

Ще один непоганий спосіб: в один з вечорів запропонувати своєму чоловікові подивитися романтичний фільм. Після фільму прокоментувати дії головних героїв, наприклад, сказати: «Це так романтично» або «Я ніколи не думала, що пропозиція руки і серця можна зробити так красиво». Після цього вислухати думку свого коханого і зробити висновки. Звичайно, не варто зловживати цим способом, адже в черговий раз чоловік може відчути щось недобре, а вам це не потрібно.

Якщо ви вже давно разом, постарайтеся акуратно обговорити з ним свої плани на майбутнє і з’ясувати: що на сьогоднішній день для чоловіка є найбільш пріоритетним, а також, чому він до сих пір не зробив вам пропозицію. Можливо, чоловік не хоче пов’язувати своє життя узами шлюбу до тих пір, поки не знайде себе в житті, не влаштується на високооплачувану роботу або поки точно не буде впевнений у тому, що зможе забезпечити свою сім’ю всім необхідним. Якщо це так, тоді не варто хвилюватися, через те що поки не надходили пропозиції.

Ваш коханий не розуміє натяків? Тоді скажіть прямо про те, що хочете вийти заміж. Нічого в цьому страшного немає, однак ви повинні пам’ятати, що підвищувати голос і влаштовувати скандали не можна. Краще сядьте зі своїм молодим чоловіком в тихій спокійній обстановці і поговоріть по душах. Увага: дуже важливо, щоб у цей момент він був не зайнятий, інакше ви можете потрапити в незручну ситуацію.

Як бачите, кожен з вищеперелічених способів спрямований на те, щоб поговорити зі своїм коханим, дізнатися, які у нього плани щодо весілля, а також показати свою готовність стати вірною і люблячою дружиною.

Як не потрібно натякати хлопцеві про весілля

Під час розмови скандалити і ставити ультиматуми, якщо чоловік дав зрозуміти, що зараз він не хоче говорити про весілля. Що цим можна домогтися: взаємну образу, неприємний осад на душі або розрив відносин.

Утримувати молоду людину дитиною або вигаданої вагітністю. З такого шлюбу нічого доброго не вийде. Тут дуже точно підходить прислів’я: «Насильно милим не будеш».

Часто нагадувати про весілля і приводити в приклад знайомих або друзів. Наприклад, говорити: «Подивися, всі мої подруги вже давно заміжня, а я все ще в дівках ходжу».

Весілля – це чиста, світла і добра подія, тому бажання сторін має бути взаємними, а рішення остаточним. Не варто поспішати в цій справі, адже саме через поспіх багато молодих пар розлучаються, проживши разом всього кілька місяців. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.