Карієс – досить поширене захворювання,яке може виникати у дітей різного віку. Навіть при вигодовуванні грудним молоком є ​​можливість виникнення карієсу на молочних зубах, який згодом ймовірно перейде і на корінні зуби. Саме тому стежити за зубами дитини необхідно з самого його народження. Природно, що дитина до року не зможе проводити чищення зубів самостійно. Це робить мама малюка за допомогою спеціальної насадки зубної щітки на палець, розмір якої підбирається відповідно до віку дитини.

 
Для того щоб чистка зубів стала захоплюючим процесом для дитини придбайте зубну пасту і щітку з зображеннями казкових героїв, яких найбільше любить ваш малюк. Вибирайте м’яку зубну щітку, щоб не пошкодити ніжну дитячу зубну емаль, а також не забувайте міняти її раз на два місяці.
 
Для тюбиків з пастою також продаються спеціальні насадки у вигляді звіряток, з рота яких і видавлюватиметься необхідна порція пасти. Дитячі пасти мають різний присмак і не містять фтор,який може нашкодити дитячому шлунку, якщо той спробує її проковтнути.
 
Вчимо дитину чистити зуби в першу чергу на своєму прикладі. Малюки люблять повторювати все за своїми батьками, тому кожен ранок і вечір вирушайте разом з дитиною у ванну, щоб разом чистити зуби.Залучіть дитину в гру: нехай мама буде прикладом, а тато навпаки. Частіше хваліть малюка і ставте його в приклад татові, який такий дорослий, а досі не знає, як потрібно чистити зуби. Нехай малюк вчить тата всім премудростям цієї процедури. У малюків присутній дух суперництва, і він буде лізти зі шкіри геть,щоб стати першим, тому буде намагатися щосили.
 
Рухи щіткою завжди повинні йти у напрямку від ясен до кінчиків зубів, а для очищення внутрішньої поверхні зубів необхідно здійснювати кругові обертання, щоб добре очистити всі важкодоступні місця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.