Як навчити дитину впевненості в собі?

Впевненість у собі – як зберегти її у дитини або, якщо вона загублена, відновити? Впевненість у собі дає дитині можливість показати все найкраще, на що вона здатна, а також сприяє тому, що дитина починає відповідати за свої вчинки, незалежно від того позитивні вони чи негативні.

 
Як навчити дитину бути впевненим в собі? 
 
Вивчайте на власному прикладі.Показуйте дитині, що ви дійсно цінуєте ті якості, принципи та моральні цінності, яким хочете навчити дитину. Демонструйте дитині, як ви намагаєтеся самі стати кращим, берете на себе відповідальність і виправляєте помилки.
 
Якщо ви самі не дуже впевнена у собі людина не намагайтеся цього приховати, вчіться разом з дитиною і кажіть йому про свої успіхи: чого ви досягли, що ще належить досягти.
 
Так як ви є приклад, то не приховуйте задоволення, яке доставляють вам добре зроблені справи. Крім того, визнайте свою провину і виправляйте скоєні помилки. Наприклад, сім’я для вас пріоритет, ви хочете проводити з сім’єю якомога більше часу. Тоді ви повинні зробити все можливе, щоб працювати за вільним графіком або вдома. Ви повинні рухатися і розвиватися в даному напрямку, а не сидіти склавши руки. Крім того, ділитися з дитиною вашим прагненням і розповідати йому про свої досягнення. 
 
Спостерігайте за дитиною. Це допоможе вам розпізнати його схильності і розвинути його природний потенціал.Чим раніше ми зробимо висновки в даному напрямку, тим успішніше буде розвиватися дитина. У питаннях здібностей дитини, ми не повинні керуватися нашими «хочу», ми повинні спиратися на здібності дитини і його бажання.
 
Якщо у дитини схильності до мистецтва, не треба намагатися зробити з нього лікаря або юриста, хай він краще буде хорошим художником, ніж посереднім лікарем або юристом.
 
Хваліть дитину. Для того, щоб розвинути впевненість, необхідно сформувати позитивне уявлення дитини про себе.Для цього необхідно якомога частіше акцентувати його хороші сторони. Якщо він скоїв щось хороше, обов’язково похваліть його. Якщо він зробив помилку, не лайте, допоможіть її виправити. Після цього похваліть дитину за його відповідальні дії.
 
Дитина, яка змогла освоїти мистецтво впевненості в собі, стає повноцінною особистістю, що діє за своїм прагненням і стандартам. Дитина, яка росте невпевненим у собі, виростає дорослим, залежним від інших, живе за чужими стандартами, та чужим розумом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: