Як навчитися економити гроші?

Багато людей схильні до зайвих грошових витрат. Часто ми купуємо те,що за великим рахунком нам не особливо потрібно. Чому це відбувається? Вченими було встановлено, що в процесі витрати грошей, у людей піднімається настрій і підвищується внутрішня самооцінка. Це надає їм додаткову впевненість в собі і додає внутрішні сили.

Однак погодьтеся, що часом буває важко відмовитися від покупки товару,нав’язаного нам рекламою. Як же уникнути постійних непотрібних грошових витрат?Як навчиться економити зароблені гроші? Для початку потрібно зізнатися самому собі у схильності тринькати гроші направо і наліво. А після цього поставити собі мету – впоратися з таким недоліком.

Для того, щоб вміти правильно економити і витрачати гроші, пропонуємо скористатися наступними порадами:

1. Постарайтеся спланувати свої доходи і витрати на місяць вперед. Для цього можна завести окремий зошит чи блокнот.

2. Купуйте продукти не в дорогих супермаркетах, а на ринку. На ринку і ціни нижчі, і товар купують швидше. А це дає меншу ймовірність придбати прострочений продукт.

3. Ніколи не ходіть в магазин голодними! Ви ризикуєте придбати масу непотрібних смакоти та інших товарів, яких ніколи не купили б, якщо попередньо поїли.

4. Постарайтеся відкладати деяку частину своєї зарплати. Ідеальний варіант – відкриття банківського рахунку. Відкладені таким чином гроші не будуть “муляти” очі.

5. У випадку, якщо вам сподобалася річ, не купуйте її відразу.Подумайте, а чи справді вона так потрібна? Зваживши всі “за” і”проти”, прийміть правильне рішення. Якщо її потрібно купити,спробуйте пошукати її в сусідніх магазинах, але за нижчою вартістю.

6. Намагайтеся купувати якісні речі. Добре зшита пальто прослужить набагато довше, ніж пальто сумнівної якості.

7. Обережно ставтеся до розпродажів. Незважаючи на те, що це відмінна можливість заощадити, можливо, це продуманий маркетинговий хід.

8. Hе викидайте товарні та касові чеки. У тому випадку, якщо не якісний товар потрібно буде повернути, при наявності чека у вас не виникне жодних проблем.

9. Не носіть з собою багато грошей, щоб уникнути спокуси купити щось не дуже потрібне.

10. Перед походом у магазин складайте список запланованих покупок.Таким чином, ви зможете захистити себе від необдуманих витрат і заощадити свої гроші.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: