Як навчитися економити?

Існує чимало правил і рекомендацій, заснованих на досвіді успішних людей, що допомагають значно знизити свої витрати. Наприклад, одна з найбільш ефективних порад – це відмовитися від імпульсивно скоєних покупок. Як показує практика, більшість імпульсивних необдуманих покупок з часом визнаються покупцями як непотрібні. У цьому зізнається велика кількість споживачів.

З цієї причини фахівці рекомендують створювати список перед тим, як відправлятися за покупками і максимально його дотримуватися. Деякі радять відкладати прийняття рішення про покупку незапланованого товару на одну добу. Таким чином у людини з’являється можливість переконатися в дійсній потреби або ж непотрібності товару.

Ще одна важлива рекомендація, що дозволяє значно економити – це звертати увагу на різницю в ціні на один і той же товар в різних місцях. Для порівняння можна розглянути ціни в невеликих магазинах, великих торгових центрах, на ринках і в інших місцях. Так споживач може вибрати найбільш вигідні покупки.

Багато товарів коштують значно дешевше, якщо їх купувати онлайн. Для порівняння можна відвідати Інтернет- магазини і провести аналіз цін на сайтах і в звичайних торгових точках.

Споживач може обзавестися дисконтними картами в тих магазинах, в яких він найчастіше робить покупки.

Багатьом покупцям допомогла така рекомендація: вони наклеювали на гаманець або на кредитки яскраві стікери з написами, що відмовляє їх від витрати грошей, наприклад : «Тобі не потрібно це?» або «Може на цей раз краще заощадити?».

Фахівці також рекомендують уникати покупки товарів в кредит. Такі покупки, в більшості випадків, дуже невигідні. Можна переплатити близько 20%, 30% від суми вартості. Вигідніше буде накопичити необхідну суму грошей і лише потім купити потрібну річ.

Слід знати, що цифрова техніка з моменту появи з часом значно дешевшає. Таким чином, трохи почекавши з здійсненням покупки, можна заощадити на ціні техніки. Це стосується фотоапаратів, відеокамер, комп’ютерів, мобільних та інших пристроїв.

Економити можна в різних сферах свого життя – на організації дозвілля, на доступі в інтернет і інших. Наприклад, уважно стежачи за появою нових тарифів і вибираючи найбільш відповідний тариф, можна економити на мобільному зв’язку.

Рекомендується грамотно користуватися кредитними картами. Слід своєчасно погашати борги по кредитцію

Дотримуючись нескладних правил, за словами фінансових експертів, ви навчите економити гроші самого себе в досить солідних масштабах. З часом ці правила входять у звичку і економити буде значно простіше.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: