Як навчитися швидко друкувати на клавіатурі?

Набираючи повідомлення в месенджерах або соціальних мережах, більшість з нас хоче друкувати на клавіатурі комп’ютера швидше. Це цілком реально, але потребують деяких зусиль.

Найбільш швидкий спосіб друкувати на клавіатурі – сліпий десятипальцевий. Звичайному користувачеві, навіть дуже швидко друкувального двома пальцями, складно зрівнятися з тим, хто друкує вищепереліченим методом. Щоб навчитися друкувати швидше, скачайте будь-яку програму-тренажер клавіатури, який навчає сліпому методу друку, і дотримуйтесь вказівок (уроків) програми.

Це не секрет, головне – треба постійно тренуватися. Змушуйте себе друкувати якомога більше – спілкуйтеся за допомогою звичних соцмереж або месенджерів, але при цьому не забувайте тренувати отримані знання.

Також, якщо ваша робота не пов’язана з набором тексту, візьміть книгу і набирайте текст з неї. Пам’ятайте, що тільки наполегливі тренування дозволять вам навчитися. Займайтеся не менше години в день, а краще – більше.

Який клавіатурний тренажер скачати?

Треба сказати, що цей вибір, загалом, справа смаку. Комусь більше сподобається строгий дизайн, комусь щось дитяче, з мультяшними персонажами. Основний сенс такого тренажера – почати займатися, поставити руку, як кажуть музиканти. Інше справа регулярних тренувань.

Корисна порада: «Стаміна» – популярний безкоштовний клавіатурний тренажер. У програмі є поради з навчання, режим тренування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: