Як навчитися швидко прокидатися?

Далеко не кожна людина здатна вранці з легкістю прокидатися. Багато насилу відкривають очі, намагаються поспати ще хвилиночку, в результаті або просипають, або встають в поганому настрої. І те й інше однаково шкідливо як для кар’єри, так і для емоційного контролю. Особливо складно прокинутися після вихідних чи свят.

Насправді з легкістю прокидатися не так вже й складно. Але як же цьому навчитися, щоб ранок дійсно було добрим? Швидко вставати з ліжка не можна, це може завдати шкоди організму. Набагато приємніше потягнутися кілька разів і зробити пару глибоких зітхань, завдяки яким відбудеться насичення мозку киснем і налаштує його на розумову діяльність.

По краях вушних раковин знаходиться безліч важливих точок, масажуючи які можна пробудити внутрішні органи і налаштувати їх на роботу. Не потрібно ставити на будильник гучну, нехай і модну, мелодію. Це вдень вона може звучати, не травмуючи слух. Для пробудження ж вона не підійде, тільки додасть ще більше роздратування. Краще підібрати тиху, спокійну мелодію, що дозволяє м’яко пробудитися від сну.

Ще одна важлива порада: будильник потрібно поміщати подалі від ліжка. По-перше, це позбавить від шкідливого опромінення, а по-друге, не дозволить протягнути руку і вимкнути мелодію, продовжуючи додивлятися сни.

Від того, у скільки лягати спати напередодні цілком залежить і ранкове пробудження. Слід знати, що найкращий сон – до 12 годин ночі. Тому потрібно намагатися лягати спати так, щоб трохи поспати до півночі.

Звичайно, важливо і кількість «сонних» годин. Бажано спати близько 8 годин. За менший час мозок і організм людини в цілому просто не встигне повністю відновитися. І вранці, коли потрібно прокидатися, буде відчайдушно вимагати ще сну.

Важливу роль для комфортного і легкого пробудження грає і температура приміщення. Якщо буде занадто холодно, попросту не захочеться вилазити з-під теплої ковдри. А так як це все-таки необхідно, настрій моментально погіршитися. Тому варто обзавестися термометром для кімнати, і намагатися зберегти сприятливу для пробудження температуру.

Корисно виконувати нескладний комплекс ранкової гімнастики. Всього 5-10 хвилин щодня допоможуть наповнити організм силою і зарядитися бадьорістю на весь день. Уже після одного такого пробудження, можна помітити, що вставати стало значно легше.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: