Як навчитися впевнено їздити?

Мало навчитися водити автомобіль, скласти іспити і отримати права. Все це особливої ​​впевненості на дорозі не додасть. Тому початківців водіїв на дорозі помітно – вони нервують і часто роблять досить дивні рухи, які невластиві досвідченим автомобілістам.

Щоб навчитися відчувати себе впевнено на дорозі, варто прислухатися до порад, які дають професіонали. Для початку обзаведіться компанією і вирушайте на полігон, де ви вчилися водити. Там є все необхідне, щоб відточити свої навички водіння. Намагайтеся розганяти машину і гальмувати її, щоб відчути її і зрозуміти. Без обопільного контакту буде складно навчитися керувати авто. Тільки будьте обережні. Якщо на майданчику є учні, не робіть різких рухів, інакше проблеми забезпечені.  

Після того як натренуєтеся на полігоні, освойте свій двір. Акуратно їздіть колами по навколишніх дворах. Так ви зможете відчути машину в реальних умовах, навчіться паркуватися навіть у невеликих закутках і визначте габарити своєї машини, це дуже важливо в умовах реальної дороги.  

На велику дорогу виїжджайте ввечері, коли основний потік вже спав. Адже якщо у вечірній час пік ви заглохнете на який-небудь вулиці, де проїжджає багато машин, і через вас утворюється пробка, ви дізнаєтеся про себе багато нового і цікавого. Правда, варто враховувати той факт, що ночами на вулиці найчастіше виїжджають стрітрейсери, які носяться по дорогах, не розбираючи нічого перед собою. Тому дотримуйтесь правил власної безпеки і їдьте тільки по крайній правій смузі.  

Якщо ви переживаєте, що заблукаєте, заздалегідь потурбуйтеся про придбання навігатора і карт доріг. Вони допоможуть вам знайтися на місцевості і виїхати навіть із найзакритіших дворів.  

Не старайтесь вичавити відразу максимальну швидкість зі свого автомобіля. Для початку вибирайте ту, на якій ви себе комфортно почуваєте при водінні.  

Що стосується порадників, ви, звичайно, можете взяти з собою ту людину, якій довіряєте. Але тільки він не повинен бути панікером. Адже невчасно кинутий вигук може привести до аварії. Ви і так водій недосвідчений, а тут різке слово, і все – ви вже дезорієнтовані в просторі. Також жінкам, не завжди рекомендують брати з собою чоловіка. У представників сильної половини людства з’являється заступницький тон і зневажлива інтонація. Це дуже збиває, і нервозність в машині збільшується. А це зовсім не сприяє навчанню впевненій їзді.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: